Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
55555555 55555555 Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK adam ross boj fra oszlo Miroman MałeMi (2610 niezalogowanych)
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Oczy bolą od czytania tych bredni... Cała wypowiedź aż gryzie się z sytuacją, jest nie na miejscu, jest niewłaściwa, jest bezsensu i zupełnie pozbawiona chociażby przesłanek logicznego i racjonalnego myślenia... Nie zastanawiasz się nad tym co klepiesz, facjata myślą nie skażona, nie wymagam (bo jak bym mogła) po tej krynicy mądrości i przyzwoitości oraz głębokiej wiedzy. Pozostaje tylko roztoczyć parasol miłosierdzia nad tym ułomkiem...
io500 napisał:
“Po pierwsze homoseksualnosc da sie ksztaltowac” - Żadne działania nie wpłyną na orientację u ludzi. Orientacji seksualnej nie da się zmienić...
io500 napisał: “...a ja mysle, ze klopot bedziesz mial znalezc takowa nawet wsrod plazow” - Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta tez przejawiają zachowania homoseksualne. Tylko nie mylić z orientacją homoseksualną u ludzi, to dwie zupełnie różne rzeczy.
io500 napisał: “Twoj aktywista” - Jaki mój??
“Napisalem jasno....zyj jak chcesz, rob co chcesz i tak bylo i jest w Polsce a czy ktos za to zgarnie czasami?” - żyje jak chcę, robię co chcę, w 100% spełniona kobieta i w 100% heteroseksualna...
io500 napisał: “Twoj ciemny okres”, “...i ty im wierzysz, rozkwit plaskoziemcow”, “ Twoja kolejna wiara bo ci tak mowia ...” - Znasz mnie lepiej niż ja sama..? Od kiedy?
“Duda powiedzial o ideologii i mial racje”... - Twoja wypowiedź przypomina niejakiego Ministra Czarnka, postać wyjątkowa zresztą, przypomnę: „… skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. „Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym” .. Trzeba przyznać, że jest to umysł wybitny... Albo wypowiedź wiceministra spraw zagranicznych M. Przydacza: “Historycznie Polska gwarantowała mniejszościom seksualnym dużo szersze prawa niż inne kraje i nigdy takich osób nie prześladowała”... (to jest ta sama logika myslenia co u ciebie). Kompletne brednie! Polska bywała w swojej historii azylem dla prześladowanych Żydów i innych wyznań, ale nigdy dla mniejszości seksualnych. Homoseksualiści byli aż do najnowszych czasów ignorowani i prześladowani w całej Europie, także w Polsce. Czym są dla Ciebie prawa człowieka i tolerancja? Co znaczy dzielenie ludzi na lepszych i gorszych? Czym jest dla ciebie nienawiść, homofobia, mizoginizm?
io500 napisał: “A cos oprocz internetu czytales na ten temat?” - Wiedzę teoretyczną nabyłam przez lata nauki na wyższej uczelni... Jak myślisz, czytałam czy nie czytałam??? Czy wiedzę wyssałam wraz z mlekiem matki? W książce "Wyjść na prostą" Richarda Cohena znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania a nawet Boga, którego tu wspomniałeś...
io500 napisał: “... nie chce mi sie wiecej pisac bo to nie ma sensu”. - Słusznie! Nie ma sensu... Szkoda mojego czasu. Wyślij te swoje dyrdymały do któregoś psychologa, socjologa, psychiatry, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego a najlepiej do WHO i daj znać co ci odpisali...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
io500 napisał:
ja mam zrobic to za Ciebie????? Chyba sobie jaja robisz! Chcesz znac prawde to sie wysil a jak nie to zyj w tej swiadomosci w ktorej siedzisz teraz. Przypominasz mi 13 letniego syna ktory przychodzac do mnie po ,,pomoc,, w lekcjach wlasciwie widzi to tak, ze to ja zrobie a On bedzie siedzial w tym czasie na konsoli.Tez masz 13 lat? Nie zamierzam Cie przekonywac bo to Twoj problem nie moj. Gdym mial kazdego uswiadamiac to nie robilbym nic tylko wertowal ksiazki, strony np U. Cambridge (gdzie robiono badania genetyczne na osobach homoseksualnych) czy strony gov czyli opracowania naukowe i konspekty a nie bajdy z ktorych ty czerpiesz.

No to po co wypisujesz tu te brednie internetowe, skoro nie potrafisz ich udowodnić? Mnie nie musisz przekonywać, bo nie ma do czego, ale biorąc rzecz logicznie, to usiłujesz tu jednak kogoś przekonać, bo jednak wypisujesz tu te farmazony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Nigdy nie przekonuje a staram sie pokazac, ze jest inna rzeczywistosc, bardziej logiczna! Brednie to wypisujesz Ty i to ludzie musza tez wiedziec...brednie zaciagniete z fejsow, YT czy innych miejsc 100 razy ,,udostepnionych,, a ktore staja sie falszem wprost proporcjonalnie do ilosci kopii jak wg znanego powiedzenia a Ty to powielasz bezkrytycznie dalej bez wysilenia sie aby sprawdzic i tylko tyle wystarczy Ci do szczescia, ze przy piwie wszyscy kiwaja Ci glowami z zachwytu nad Twoja ,,wiedza, a ze slysza naokolo takie same kretynskie bzdury to utwierdzaja sie w tym, ze masz racje.....tyle, ze to ,,Basnie Tysiaca i jednej nocy,, ale to maly szczegolik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
...twoja wiedza jest jak piszesz z wyzszej uczeli i ja tak mysle! Naprawde! To WSTG bez dwoch zdan....Wyzsza Szkola Tanca Goralskiego. Napisz poprostu krotko i na temat Jestem lewusem i chocby mnie lamali kolem to oprocz lewackich ,,arcydziel,, nic do reki innego nie wezme bo parzy! I to tu widac na podstawie Twojej wiedzy chocby nt orientacji seksualnej.... UH juz wiele lat temu przerobil ten problem wykluczajac geny.Na te odpowiedz czekamy milony po obu stronach ,,barykady,, i co sie okazalo....,,geny nie sa za to odpowiedzialne! -to arcywazny podstawowy przekaz!!! - Jest to bardzo skomplikowany proces psychologiczny na ktory ma rowniez wplyw wiele innych czynnikow,,- PSYCHOLOGICZNY! Ten wyraz jest Ci obcy? Nie zrozumialas, ze psychologia to problem ,,glowy,, a nie ,,d....y!,,? O czym mam z Toba dyskutowac??? Zadaj sobie trud.....wejdz na strone Uniwersytetu i POCZYTAJ! a pozniej napisz cokolwiek!!! Smialo! Napisz co wyczytalas!!! ...bo moze sie okazac ze Ty nie wiesz co skonczylas.....moze przez pare lat w jajo Cie robili. Przeczytaj i napisz tu wszystko doslownie jak Harvard odnosi sie do tego problemu i napisz przy tej info CO JA NAPISALEM zobaczymy skad ja biedny analfabeta wzialem informacje irytujac tym absolwentke WSTG.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
io500 napisał:
...twoja wiedza jest jak piszesz z wyzszej uczeli i ja tak mysle! Naprawde! To WSTG bez dwoch zdan....Wyzsza Szkola Tanca Goralskiego. Napisz poprostu krotko i na temat Jestem lewusem i chocby mnie lamali kolem to oprocz lewackich ,,arcydziel,, nic do reki innego nie wezme bo parzy! I to tu widac na podstawie Twojej wiedzy chocby nt orientacji seksualnej.... UH juz wiele lat temu przerobil ten problem wykluczajac geny.Na te odpowiedz czekamy milony po obu stronach ,,barykady,, i co sie okazalo....,,geny nie sa za to odpowiedzialne! -to arcywazny podstawowy przekaz!!! - Jest to bardzo skomplikowany proces psychologiczny na ktory ma rowniez wplyw wiele innych czynnikow,,- PSYCHOLOGICZNY! Ten wyraz jest Ci obcy? Nie zrozumialas, ze psychologia to problem ,,glowy,, a nie ,,d....y!,,? O czym mam z Toba dyskutowac??? Zadaj sobie trud.....wejdz na strone Uniwersytetu i POCZYTAJ! a pozniej napisz cokolwiek!!! Smialo! Napisz co wyczytalas!!! ...bo moze sie okazac ze Ty nie wiesz co skonczylas.....moze przez pare lat w jajo Cie robili. Przeczytaj i napisz tu wszystko doslownie jak Harvard odnosi sie do tego problemu i napisz przy tej info CO JA NAPISALEM zobaczymy skad ja biedny analfabeta wzialem informacje irytujac tym absolwentke WSTG.

Lepiej nie myśl... "Bez dwóch zdań", myślenie zostaw osobom bardziej kompetentnym.
Ograniczony emocjonalnie i umysłowo poputczik polfaszyzmu z małą wiedzą i dużym ego nie jest zdolny do refleksji a tym bardziej autorefleksji... Nie sprowokujesz mnie... 16 lat pracuję z takimi adwersarzami jak TY. I Ty chcesz mnie pouczać co to psychologia? Serio?? Gratuluję i powodzenia... Powtórzę raz jeszcze... Wyślij te swoje dyrdymały do któregoś psychologa, socjologa, psychiatry, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego a najlepiej do WHO.
“Napisz poprostu krotko i na temat, że są lewusem i chocby CIĘ lamali kolem to oprocz lewackich ,,arcydziel,, nic do reki innego nie wezmą bo parzy!” I niech “Zadają sobie trud.....wejdą na strone Uniwersytetu i POCZYTAJĄ!” Może ktoś to ogarnie...
I proszę, nie zwracaj się więcej do mnie na tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
io500 napisał:
Nigdy nie przekonuje a staram sie pokazac, ze jest inna rzeczywistosc, bardziej logiczna! Brednie to wypisujesz Ty i to ludzie musza tez wiedziec...brednie zaciagniete z fejsow, YT czy innych miejsc 100 razy ,,udostepnionych,, a ktore staja sie falszem wprost proporcjonalnie do ilosci kopii jak wg znanego powiedzenia a Ty to powielasz bezkrytycznie dalej bez wysilenia sie aby sprawdzic i tylko tyle wystarczy Ci do szczescia, ze przy piwie wszyscy kiwaja Ci glowami z zachwytu nad Twoja ,,wiedza, a ze slysza naokolo takie same kretynskie bzdury to utwierdzaja sie w tym, ze masz racje.....tyle, ze to ,,Basnie Tysiaca i jednej nocy,, ale to maly szczegolik.
O czym ty do mnie pierdolisz???
Łoo pambuku wszechmocny, to już bardzo wysoki poziom projekcji, o ile to nie fejk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok