Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
Rafik71 napisał:
Gdyby UE miała jaja to wprowadziła by adekwatne postępowanie w stosunku do Norweskich obywateli .....baaaaardzo szybko by zmiękli .....
...może Polska w odwecie powinna wprowadzić obowiązkową kwarantanne w hotelach ,dla przyjeżdzających z Norwegii?...to mój pomysł na wzrost gospodarczy Polski,ratunek branźy hotelarskiej...tak jak tutaj ..proste?
..kto jest za?
...może ci co tak tutaj pohukują?




....ludzie opamiętajcie się!
...ja w życiu nie dostałem tylu plusów od was..chyba ze 13 na tę chwilę...
..wzruszyłem się do łez...
...Ps. to była szydera!...no przecież nie chcecie mieć płatnej kwarantanny,20 dniowej(2x10)...tyle ,,dnuwek by przepadło....chociaż w polskich hotelach napewno jest lepsza micha....
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie chwal dnia przed zachodem.....Zaraz makoooski wstanie z bazy i znikną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Taaaaaaaaaaaa najbezpieczniej w ich mnie mniemaniu do listopada 2050
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Misiek ck)
Wiking
No dobra, a mamy kogoś kto nas reprezentuje w tym kraju. Mam na myśli kogoś kto może głośno powiedzieć jak nas tu traktują. Mniejszości narodowe przecież maja swoich reprezentantów w parlamentach, chyba, że to tylko jakaś bzdura?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Misiek ck napisał:
No dobra, a mamy kogoś kto nas reprezentuje w tym kraju.
To pytanie?

Byloby super miec w rzadzie Polaka. Moze za 10-15 lat. Tak obstawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Misiek ck

6 godzin temu

No dobra, a mamy kogoś kto nas reprezentuje w tym kraju. Mam na myśli kogoś kto może głośno powiedzieć jak nas tu traktują. Mniejszości narodowe przecież maja swoich reprezentantów w parlamentach, chyba, że to tylko jakaś bzdura?

A jak Cię traktują????? tak jak na to zapracowałeś!!!! prawda stara jak świat!!!!
jak się nie podoba to sam coś zrób a nie innych posyłasz, mamy kogoś......co za klijent....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ref. Joanna Kuchnicka, obstawiam
Zapytaj Mette Marit.
Ona ma kontakty z duchami to pewnie zna datę kiedy pierwszy Polak/Polaka zasiądzie w ławach Stortingu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
"Dokumenty potwierdzające, że podróż była uzasadniona poważnymi względami społecznymi, to na przykład umowa o kontaktach z własnymi dziećmi lub oświadczenie lekarskie." Przepis z 22.04, Jaka umowa? Jakie oświadczenie lekarskie ?
Choroba to w innym przepisie. Z sądu widzenia ? To co , teraz mam brać rozwód żeby
spotkać sie z dziećmi ? O co tu chodzi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok