Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przepisy wjazdowe: wszystkie dzieci mają przejść test na granicy - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. (569 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przepisy wjazdowe: wszystkie dzieci mają przejść test na granicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Dzięki Bogu że większość ludzi jest normalna wie co się naprawdę dzieje na świecie i chodzi bez tych kagańców niewolnika na ulicach .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Dzięki Bogu że większość ludzi jest normalna wie co się naprawdę dzieje na świecie i chodzi bez tych kagańców niewolnika na ulicach .

Podziękuj mu też za wirusa, toż to nie on go zesłał na grzeszny lud?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
coul napisał:
Dzięki Bogu że większość ludzi jest normalna wie co się naprawdę dzieje na świecie i chodzi bez tych kagańców niewolnika na ulicach .
Taak masz rację i jak możesz, to za pośrednictwem tego twojego boga, powiedz to jeszcze
raz to samo o tych kagańcach, tylko tym co w tych kagańcach nie chodzili i sobie wzięli i umarli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Wojciech Peterson - Dzięki Bogu że większość ludzi jest normalna wie co się naprawdę dzieje na świecie i chodzi bez tych kagańców niewolnika na ulicach .


Jakim trzeba być mięczakiem, żeby jęczeć z powodu przymusu noszenia maseczek (kagańców)? A co by było, gdyby tak przyszło ci słonia założyć z całym op1
i spier****ć do lasu? No tak... jesteś pewien, że nie będziesz musiał no bo po co...przecież wojny nie ma i nie będzie. Tak jak nie ma pandemii i wirusa. Jesteś mądrzejszy i musisz wszystkim pokazać jaki to niezależny, nie myśląc o konsekwencjach... Gratuluję i tak trzymać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok