Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Czy Norwegia odrzuci preparat Johnson & Johnson? Jeśli tak, szczepienia opóźnią się nawet o 3 miesiące - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kowalski Jerzy Marciszewski Joanna Kuchnicka mart enty Tomasz Lenartowicz Onty_Ja_Gabriel_3. MałeMi (1027 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Czy po tych szczepionkach wszyscy za 10 lat bedą żywi????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
MałeMi napisał:
Czy po tych szczepionkach wszyscy za 10 lat bedą żywi????



.....szczepienia przeciw grypie też miały wielu przeciwników...
...farmy wiatrowe również miały być szkodliwe..kury miały przestać znosić jaja...a krowy dawać mleka albo tylko chude...
...5G to już nie pamietam co...otępienie u ludzi i zwierząt?
...Ps. nie chcesz to się nie szczep!...wròć grochowa do gotowania zupy...a mądrzejszym od ciebie pozwól się zaszczepić jeżeli tego chcą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
bojfraoszlo napisał:
MałeMi napisał:
Czy po tych szczepionkach wszyscy za 10 lat bedą żywi????
.....szczepienia przeciw grypie też miały wielu przeciwników...
...farmy wiatrowe również miały być szkodliwe..kury miały przestać znosić jaja...a krowy dawać mleka albo tylko chude...
...5G to już nie pamietam co...otępienie u ludzi i zwierząt?
...Ps. nie chcesz to się nie szczep!...wròć grochowa do gotowania zupy...a mądrzejszym od ciebie pozwól się zaszczepić jeżeli tego chcą....

Uderz w stół..,to boyfrafilozof... sie odezwie
Z pewnej przyczyny co chwile jakas szczepionka jest wstrzymana??? dlaczego???? skoro sa po nich tez i zgony... Norwegia tez juz wstrzymywala szczepienia,a jakiej przyczyny???
Idz gotuj swoją zupe z brukwi, moze jak sie najesz,to bedziesz inaczej myślał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Przyczyną blokady szczepień zarówno AZ jak i Jonsson w Norwegii jest fakt wystąpienia pewniej ilości zakrzepicy u pacjentek w okresie równoległego stosowania środków przeciwciążowych.
Świadomość masowego propagowania i stosowania tych środków w Skandynawii stała się argumentem do wstrzymania podawania ich właśnie tam.
A teraz idź i jedz swoje sushi może będziesz skłonna do refleksji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Nieobecny napisał:
Przyczyną blokady szczepień zarówno AZ jak i Jonsson w Norwegii jest fakt wystąpienia pewniej ilości zakrzepicy u pacjentek w okresie równoległego stosowania środków przeciwciążowych.
Świadomość masowego propagowania i stosowania tych środków w Skandynawii stała się argumentem do wstrzymania podawania ich właśnie tam.
A teraz idź i jedz swoje sushi może będziesz skłonna do refleksji?

Hmmm, a przypadki śmierci emerytów po szczepieniu również są spowodowane stosowaniem przez nich środków przeciwciążowych.....???? a może zmarli, ponieważ najedli się sushi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ref. MaleMi
A skąd! Oczywiście że nie.
Tak jak przypadki utonięcia w przerębli nie maja nic wspólnego ze skokami z trampoliny do basenu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
W lekcjach angielskiego „Sita” jest dialog na temat początków komputeryzacji, kobieta mówi ze jeszcze niedawno kalkulator uważano za piekielną maszynę. Dziadek mi mówił ze kiedyś na rower mówiono ze to diabelski wynalazek. Diabeł niesłusznie jest uważany za ojca postępu a to tylko nasza kreatywność, my musimy ciagle coś tworzyć, raz się udaje a raz nie. Naukowcy mówią ze dzięki pracy nad szczepionkami na COVID poczynili wielkie postępy w tej kwesti.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Szczepcie się zatem na zdrowie, ja tego nie zrobię...dlaczego? "Moje ciało ,mój wybór.." nic nikomu do tego Ja jednak Tomaszku nie wierzę w to że 6 kobiet zeszło z 7 milionów zaszczepionych w USA i tak po prostu blokują użycie "szczepionki" J&J ,a wyjaśnienie jakoby dotyczące powikłań z powodu zastosowania antykoncepcji i szczepionki jest po prostu dziecinne.No ale kto powiedział że nie wolno być naiwnym prawda? Przecież Ci wszyscy którzy zaprzeczają temu waszemu COVID19 zaprzeczają nauce prawda? no tak tylko czy aby na pewno nie mają racji hehehe mój lekarz kiedy go odwiedziłem stwierdzi że mam COVID ... i muszę do szpitala! po kilkuminutowej rozmowie zemną jednak zmienił diagnozę hahaha ciekawe prawda? Jak to mawiała moja ciocia "Ucz się synku ucz bo nauka to potęgi klucz.."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:

Z pewnej przyczyny co chwile jakas szczepionka jest wstrzymana???


Z przyczyny "mozesz to przeczytac w internecie"
Jprd.
Jedyna roznica.
Co chwile ktora szczepionka byla wstrzymana? Podaj dane tak na ok 30 lat wstecz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok