Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Premier Norwegii poniesie karę. 20 000 koron za naruszenie obostrzeń - Norwegia

Czytali temat:
KRZYSZTOF ROGOWICZ Jan Kowalski Jan Maryjan RYSZARD GAJDA Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Miroman marcin124 (2255 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Premier Norwegii poniesie karę. 20 000 koron za naruszenie obostrzeń
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(nivel)
Wiking
20000kr Ta Pani wydaje dziennie na posilki.Kara edekwatna do zarobkow tej Pani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Danny Boy76
(DannyBoy76)
Wiking
Co za hipokryzja ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Karę adekwatną do zarobków tej Pani poprosimy , wtedy będzie to jakaś tam kara, 20 k to ta pani wydaje na ośmiorniczki zjadane na kolację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Ta kara to ściema.. Ona zarabia miliony rocznie, No i wiadomo kim jest, Gdyby normalny kowalski zrobił taką imprezę to dostał by też 20 tysięcy kary + każdy z uczestników od 14 do 20 tyś. +50 tyś kary dla restauracji. Ale tam była jej rodzina i znajomi. Tą karą pokazuje że ma zwykłych ludzi za nic i tak pójdzie to z podatków, a była by cisza tylko za duży był szum w mediach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tolll Bra
(Tolll)
Wiking
Więcej pølser !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Wszystkim wystawiłem łapkę w górę , ale jak zwykle portal manipuluje tym. Osoba która to robi wypacza sens komentarzy bez względu na poglądy w sprawie w/w postów.To jest po prostu żenujące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kaiza 29
(Kaiza 29)
Wiking
,, Najważniejsz mąż zaufania w kraju" a kara taka sama ,jak dla zwykłego obywatela?! Mąż,reszta towarzystwa i restauracja bez kary? Czy to może prima aprilis,cz y zwykła kpina?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Polkrzysiek napisał:
Wszystkim wystawiłem łapkę w górę , ale jak zwykle portal manipuluje tym. Osoba która to robi wypacza sens komentarzy bez względu na poglądy w sprawie w/w postów.To jest po prostu żenujące.


...następny łapówkarz...
...kontrolnie sprawdziłem...dałem ci łapę w góre i ją dostałeś...przestań bredzić spiskowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wdrapała się na szczyt, wiec korzysta. Lekko nie było... Dlaczego ma mieć takie prawa jak ktoś kto zamiast się dokształcać i robić karierę woli po pracy otworzyć piwo i obejrzeć serial ma Netfliksie? Powinna położyć łapę na funduszu naftowym i zmienić prawo tak jak Putin by rządzić do końca życia, budować sobie i rodzinie pałace, na obiad jeść mięso ze zwierząt pod ochroną, itd. Jest na świecie już jeden car, niech będzie i caryca... Ludzie w tym kraju są tak posłuszni że jedynie w domach sobie pomarudzą... Jak nie ona to ktoś kiedyś do tego funduszu się dobierze, taka to już ludzka natura. A bzdury o norweskiej uczciwości może pisać ktoś kto tu nie był. Osobiście napatrzyłem się i doświadczyłem wiele oszustw w tym kraju. Jest tylko ta różnica ze Norwegowie oszukują na grube pieniądze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok