Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
maciej w Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo (1752 niezalogowanych)
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
mart enty - Cieszy mnie fakt, że jesteś bacznym obserwatorem moich wypowiedzi...
Pytasz o żeński odpowiednik... nie wiem, może bohaterka powieści Lewisa Carrolla, która pokazuje jak wielką siłę ma wyobraźnia. Wiesz o czym piszesz w ogóle(?) Może napiszesz coś więcej, może czegoś nie wiem... chętnie się dowiem. Don Kichot jest dla mnie bohaterem niezmiernie pozytywnym, wzbudza sympatię i podziw. O tej postaci można by pisać wiele. Świetna książka Miguel de Cervantes, każdemu polecam. Różnica między nami jest tylko taka, ze on walczył z wiatrakami... a ja z idiotami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Megip napisał:
mart enty - Cieszy mnie fakt, że jesteś bacznym obserwatorem moich wypowiedzi...
Pytasz o żeński odpowiednik... nie wiem, może bohaterka powieści Lewisa Carrolla, która pokazuje jak wielką siłę ma wyobraźnia. Wiesz o czym piszesz w ogóle(?) Może napiszesz coś więcej, może czegoś nie wiem... chętnie się dowiem. Don Kichot jest dla mnie bohaterem niezmiernie pozytywnym, wzbudza sympatię i podziw. O tej postaci można by pisać wiele. Świetna książka Miguel de Cervantes, każdemu polecam. Różnica między nami jest tylko taka, ze on walczył z wiatrakami... a ja z idiotami.


Raczej nie muszę tu niczego rozwijać. Jedną niewielką różnicę sama nakreśliłaś. Wszystko się zgadza. Carolla nie czytałem, więc do tego nie mogę się odnieść. Tak czy siak, pozostaje życzyć Ci powodzenia w tym mozole, Syzyfie tego forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Don Kichot
...Dulcynea
...Sancho Pansa
..kto jest kto ...na tym forum?
-
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
mart enty -
Dziękuję, ale pomyślność mi się tu do niczego nie przyda... ("W tym mozole, Syzyfie tego forum" bym dodała - w tyglu. Zdecydowanie, mało jest osób z otwartymi głowami... ciężko się odnieść do ludzi nierozumiejących pytań i odpowiedzi...
Nawet o tych "chamach, chłopach i parobkach"... o tym uczona nas już w szkole podstawowej. No ale to trzeba rozumieć literaturę a potem krytykować i oceniać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok