Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Letnie rozprężenie czy czwarta fala? Wszystko zależy od postawy młodych - Norwegia

Czytali temat:
55555555 55555555 Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Sylwester O Bartosz Tom DK84 Sławomir78 MałeMi Karolina Wandelt (1264 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Letnie rozprężenie czy czwarta fala? Wszystko zależy od postawy młodych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Arahan napisał:
@RafalC75 po pierwsze skończ ty bucu pierdolony się srac do ludzi. Po drugie - może i jestem dziwką, ale w takim razie kim TY parchu jesteś? Ani Polak, ani Norweg .
Pan NIKT. Zwykła szmata bez tożsamości, charakteru i rigczu.




...Makoooski!(Stanookski!)
...trolu paskudny...uważajacy sie za dziwku portalowu.. fałszywy jesteś jak skarpeta twojego bałera.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Arahan napisał:
@boj fra oszlo - rozumiem, że TY robisz za ćwierćinteligenta Najmana?
Flip i Flap portalu. Głupi i głupszy - boj fra oszlo i Rafal C75.
Tylko niewiadomo który głupszy. Na pewno obaj pozbawieni godności człowieka i bardziej norwescy od króla Haralda




....chciałem na 100% upewnić się,że to ty Makoski..
...tyle i aż tyle!
...smutne ,że tak często zmieniasz nicki.....wiele ich masz tutaj?...lajki dopisują?...plusy ,minusy...na co ci to wszystko?....
...dla mnie ..widzac jakies plusy pod twoimi farmazonami...łzy napływają do oczu jak groch do grochowej...bardziej ..żal lajkujących..smutne podwójnie,bo Polacy podobno to mundry narut
...szkoda cytować co mówił Piułsudski,, o takich jak ty...święta są...bukswami!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Arahan napisał:
@boj fra oszlo - wiesz, że naukowo udowodnione jest, że jak ktoś używa wielokropków w konwersacji, a zwłaszcza jak robi to często, to jest niestabilny psychicznie.

...w psychologa sie zabawiasz?
...a sam go potrzebujesz...brak konsekwencji....
I nie mam pojęcia o kim Ty piszesz, ale zapewniam Cię, że nie mam pojęcia o kim piszesz.
Ale biorąc pod uwagę Twoją aktywność tutaj - nie dziwię się, że masz wrogów.
Piłsudski? Ten polski dyktator tworzący obozy dla przeciwników politycznych narodowości polskiej, ukraińskiej, rosyjskiej i żydowskiej?
Cudowny idol.


...wrogów nie sieją!
...a Piłsudski co miał zrobić jak kundle szczekały...do ciurmy....
...teraz też bym wielu powsadzał osobiście do ciurmy...dla dobra Polski...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Jezus Maria...
Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nich stój...
Rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź im zawsze do pomocy....
Broń ich od wszystkiego złego i doprowadź do Żywota wiecznego.
Amen.
komentarze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
I tak to moi drodzy wygląda schizofrenia, ludzie widzą rzeczy które nie istnieją i odpowiadają na nie zadane pytania ....HAHAHAHAHAHAH ...smutne to ale bardzo zabawne jednocześnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Arahan napisał:
@boj fra oszlo - wiesz, że naukowo udowodnione jest, że jak ktoś używa wielokropków w konwersacji, a zwłaszcza jak robi to często, to jest niestabilny psychicznie.

Ten temat już jest mi znany
- Ciekawe rzeczy opowiadasz... A skąd czerpiesz takie informacje? (I Nie wielokropków Tylko WIELOKROPEK lub wielokropka) Kropki są fajne, jako metaforyczne trzaśnięcie drzwiami i rozpoczęcie w myślach nowego rozdziału... Fajne narzędzie, bo działa odświeżająco, nie wolno się jednak do niego przywiązywać, bo rzeczywistość raz za razem będzie kropki gumkować i nie wolno wtedy wpadać w panikę, tylko pamiętać, że ta klamra i tak była umowna...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Jezus Maria...
Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nich stój...
Rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź im zawsze do pomocy....
Broń ich od wszystkiego złego i doprowadź do Żywota wiecznego.
Amen.

- Był "paracet" (na uspokojenie), była czekolada, były procenty a teraz modlitwa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Megip napisał:
Jezus Maria...
Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nich stój...
Rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź im zawsze do pomocy....
Broń ich od wszystkiego złego i doprowadź do Żywota wiecznego.
Amen.
- Był "paracet" (na uspokojenie), była czekolada, były procenty a teraz modlitwa...

Modlitwa to z przyczyn nawrócenia się, trzeba sie modlic za paracet, za czekolade,za pijakòw procentowych... aby dlugo zyli i na portalu sie nie kłócili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 56  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok