Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nowe wymogi na granicy: trzeba zrobić kolejny test i poczekać na wyniki. Inaczej grozi nawet deportacja z Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
miro kur Krzysztof Buba Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Damian Szejner Andrzej 80 (1037 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Po co w takim razie test przed wjazdem do Norwegii ? Czysty bezsens.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Piszę to do redakcji Mojej norwegi , czy was całkiem tak się wyrażę po.......o , cały czas piszecie jak wjechać do Norwegi a nic nie informujecie o wyjeżdzie z Norwegi ,czy i kiedy otworzą granice jakie testy ,procedury .itd .wiele razy do was dzwoniłem i mówiłem że Polacy w Norwegi pracują i do Polski do rodziny co jakiś czas wracać muszą bo rodziny mają , a wy nic jak grochem o ścianę . Weście się za robotę i rzetelnie informujcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
vic serwatka
(vicnorge)
Wiking
Więc test szybki Abbotta jest dodatni jedynie w pierwszych 7 dniach od wystąpienia objawów, np gorączki. Później będzie UJEMNY, choć wykonany PCR RT wykaże wirusa. Poza tym Abbott rapid test w przypadku ludzi SARS CoV2+ bezobjawowych będzie ujemny. Tak więc ten test jest dość specyficzny.
Wydaje mi się że najbardziej racjonalne byłoby wykonywać PCR RT wjazdowy z kwarantanną 7 dniową.
Z mojego punktu widzenia to czysty bajzel. Jestem zaszczepiony 2x, i dalej radośnie wykonuję testy -licznik bije zbliżam się do 70 PCRów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
Żaden bezsens ,przecież tu chodzi o to żeby jak najbardziej uprzykrzyć przemieszczanie .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alfred19
(alfred19)
Wiking
co za brednie . do tej pory tez nie bylo mozliwosci opuszczenia lotniska bez wyniku . chyba ze w jakis magiczny sposob umiesz znikac. wiec po co to wogle piszecie . moze poczytajcie komentarze i napiszcie cos sensownego . jak pomoc ludziom tu wjechac a nie same ogolniki. karamba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Szukanie rzetelnej informacji na Mojej Norwegii jest tak samo sensowne jak prowadzenie dyskusji w komentarzach z forumowymi trollami...nadal się dziwie że ludzie tego nie rozumieją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
vicnorge napisał:

Wydaje mi się że najbardziej racjonalne byłoby wykonywać PCR RT wjazdowy z kwarantanną 7 dniową.

To byloby idealne rozwiazanie. Pytanie dlaczego to nie funkcjonuje?

vicnorge napisał:

Jestem zaszczepiony 2x, i dalej radośnie wykonuję testy -licznik bije zbliżam się do 70 PCRów...

Szczepienie nie ma zadnego zwiazku z ochronna innych. I tu zaczyna sie bajzel. Bo jak teraz przekonasz wiekszosc do dbania nie tylko o siebie. W tym klopot
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
uldmar napisał:
Piszę to do redakcji Mojej norwegi , czy was całkiem tak się wyrażę po.......o , cały czas piszecie jak wjechać do Norwegi a nic nie informujecie o wyjeżdzie z Norwegi ,czy i kiedy otworzą granice jakie testy ,procedury .itd .wiele razy do was dzwoniłem i mówiłem że Polacy w Norwegi pracują i do Polski do rodziny co jakiś czas wracać muszą bo rodziny mają , a wy nic jak grochem o ścianę . Weście się za robotę i rzetelnie informujcie

"Wielki" powrot bumeranga makowskiego (itp itd). Nie jestes wybrancem narodu i nie ma potrzeby dzwonic nigdzie w imieniu Polakow. Jak ktos bedzie chcial to zadzwoni, napisze, poszuka SAM. Co ty sie znow wypowiadasz w imieniu innych?
Tylko wstyd robisz.
Przez takich histerykow i oszolomow nawalajacych z pretensjami, atakujacych ( w twoim stylu) coraz trudniej uzyskac rzetelne informacje bo pracujacym tam nie chce sie uzerac jak co trzeci telefon odbiera od jakiegos nawiedzonego!
Jak chcesz pomoc to sie dowiedz, a potem podziel sie informacjami. Zeby pomoc - bo tak okreslasz wlasne intencje. W koncu tylko ty jestes tu dla Polakow i tylko ty chcesz tu pomagac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok