Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
anna js karol kowalski Jan Maryjan Jerzy Marciszewski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O boj fra oszlo pawel262 stanislaw koscielniak (2454 niezalogowanych)
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Jak się leci do Norwegii to Wizzair wymaga testów nie Norwegia, Norwegia robi test na lotnisku po odprawie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomas1977
(Tomas1977)
Wiking
Tak miałem 25.03 w Warszawie.Posiadam stałe zameldowanie i nie miałem obowiązku robienia testu według przepisów w Norwegii,ale pani nie chciałem mnie wpuścić do sam.Wiec mówię Pani że to linie Wizz żądają testu,ale pani bardzo się wypierała że Wizz nie wymaga.Jedno wielkie kłamstwo!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
Ty debilu tak traktujesz swoich rodaków!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Po wylądowaniu w Norwegii Norwegów nie interesuje test robiony w Polsce w ogóle ,a w Polsce nie interesuje nikogo test zrobiony w Norwegii nikt tego nie kontroluje ani nie sprawdza w Polsce żenada.Norwegia bardzo poważnie podchodzi do sprawy wirusa jeżeli chodzi o ludzi przylatujących z innych krajów mysz się nie prześlizgniew Polsce na lotniskach tak jakby się nic nie zmieniło jest tylko mniejszy ruch.Wizzair strasznie miesza z testami na koronawirusa wymaga po angielsku tak jakby ludzie na lotnisku w Polsce nieznali polskiego.Ale jak się leci do Polski to Wizzair nie wymaga testu.Polska w ogóle nie walczy z koronawirusem tylko z ludźmi taka jest moja opinja.w punkcie pobierania wymazów w Polsce nawet nie ma odkarzacza przy stoisku gdzie się siada i pobierają wymaz. Ludzie chorzy stoją ledwo na nogach z objawami i obok stoją ludzie zdrowi którzy jadą po prostu do pracy.testowanie ludzi w Polsce jest płatne chyba że od lekarza ma się skierowanie ale większość ludzi musi zapłacić , jest to zarąbista maszynka do robienia pieniędzy.Norwegii można się testować ile razy się chce za darmo.Nikt się nawet nie pyta dlatego chcesz się przetestować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don!
(Don!)
Wiking
"Co się odwlecze - to nie uciecze" Każdy następny wariant wirusa może być groźniejszy.Dlatego dotychczasowe działania rządzących oceniam jako szkodliwe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal99
(Michal99)
Wiking
Wcale sie nie dziwie ze niektorzy w Norwegii sie martwia przylotami polakow, na okolo 40 osob lecacych wczoraj Ryanair jedna byla pozytywna, moze to nie duzo ale jednak, kierowcy przylatujacy na zmiane DSV maja w nosie regulacje, zachowanie odstepu i maseczki...przeciez oni tylko siedza w ciezarowce...scyzoryk sie w kieszeni otwiera, to przykre . Ryanair sprawdza nr personalny na lotnisku w Gd, test ich nie obchodzi, na lotnisku w Torp Sandefjord tez nie wymagaja testu ale jak jest to inaczej patrza, ale tez robia szybki test 15 min na wynik, jestes negatywny, masz swoje lokum, transport i miales wazny powod by leciec do Polski i wracasz do No to kwarantanne spedzisz w domu o ile mieszkasz sam, reszta spedzi ja w hotelu. Abstrahujac od tego tematu nie rozumiem wrogosci, niecenzuralnych wypowiedzi niektorych forumowiczow...nie da sie normalnie dyskutowac na forum ? Pozdrawiam wszystkich .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Jo færre grå celler det er, jo mer fiendtlig.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Ty wielki rodaku to co tu robisz jedź do kraju gdzie z rodakami bedziesz mogl byc patriotą.... Czytaj co znaczy te slowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Jaki ty głupi jestes to Malo. Jesli mieszkasz z kolesiami i nie masz osobnego wszystkiego to chyba normalne ze hotel ja mam mieszkanie w norwegi i pojechalem do domu wiec nie pisz glupot i nie dziel ludzi wedle narodowosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
kiaaudi napisał:
Jaki ty głupi jestes to Malo. Jesli mieszkasz z kolesiami i nie masz osobnego wszystkiego to chyba normalne ze hotel ja mam mieszkanie w norwegi i pojechalem do domu wiec nie pisz glupot i nie dziel ludzi wedle narodowosci

kiaaudi napisał:
Ty wielki rodaku to co tu robisz jedź do kraju gdzie z rodakami bedziesz mogl byc patriotą.... Czytaj co znaczy te slowo
A do kogo to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok