Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Burmistrz stolicy martwi się o napływ zakażeń z Polski. „Święta przyczyniają się do wzrostu infekcji” - Norwegia

Czytali temat:
anna js karol kowalski Jan Maryjan Jerzy Marciszewski Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK N O boj fra oszlo pawel262 stanislaw koscielniak (2467 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Przeczytaj dokładnie artykuł a zrozumiesz myśl przewodnią
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Ta ich równość polega na tym że Norwegowie przylatujący do Norwegi są puszczani do własnych domów , zaś Polacy odsyłani są do hotelu. Jak zwykle Norwegowie rozjadą się po całej Norwegii na święta roznosząc wirusa , ale i tak potem zrzuci się wszystko na Polaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Polska prawdopodobnie Norwegòw zaraża... covidem, alkoholizmem ,z ktorego wyleczyc sie juz nie mogą no i w covidzie dalej piją
Oj brzydka ta Polska za rządòw PiS-u....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
alfred19
(alfred19)
Wiking
Zgadza się . Tak było wczoraj na locie z Lublina . Norwegia do domu Polska do hotelu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pawelmerkert
(pawelmerkert)
Wiking
Chory pomysł, jeśli zawiozą wszystkich w jedno miejsce, jedni będą zdrowi a drudzy chorzy, jedni drugich będą zarażać a po 10 dniach zaczną wypuszczać i np ktoś przy ostatnim dniu zarazi się, wyjdzie, pójdzie do pracy, sklepu, znajomych i będzie zarażać. Chory pomysł który nie zmniejszy poziom zarażeń a wręcz odwrotnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
Rajmuś z oszlo, obiekt westchnień wszystkich norweskich penszjonistek móki jak jest. Sam Morawiecki takiej propagandy by się nie powstydził
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Przeleciałem wczoraj do Oslo naprawdę trzeba mieć twarde papiery żeby nie mieć kwarantanny hotelowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Zapomniałem dodać że trzeba mieć stały nr. pracę dziecko w Polsce nieletnie i mieszkać tutaj osobno i to wystarczy, bo ja tak mam i nie mam kwarantanny w hotelu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok