Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman Emil Moderator minip.70 (2394 niezalogowanych)
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Te barany i Mojej Norwegi wody w usta nabrali i sie ośmieszyli banda kretynów , mam pytanie kto ich utrzymuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
uldmar napisał:
Te barany i Mojej Norwegi wody w usta nabrali i sie ośmieszyli banda kretynów , mam pytanie kto ich utrzymuje

Ić stont troliczku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Bulejs napisał:
Cos Wam się zjebało, kliknąłem kciuka w górę, a zaliczyło kciuka w dół. Co to za ściema?? Nieładnie oszukiwać...

...tytus romek i atomek alias don pedro z krainy deszczowcow..czy tez makooooski!
...trolu paskudny ..nowy nick?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Pewna osoba ostatnio w nocy dała sobie (czyli kilku nickom, które tu ma i prowadzi sama ze sobą konwersacje) po kilkadziesiąt plusów. Najważniejsze że się dowartościowała. Jak się siedzi na dagpenger to ma się czas na takie bzdury, człowiekowi po prostu odpierdziela od braku pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Równi i równiejsi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
joshua napisał:
Równi i równiejsi.

Tez mozesz zrobic impreze. Ona zostanie ukarana tak samo jak kazdy inny obywatel plus poniesie konsekwencje publicznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
uldmar napisał:
Jak zwykle im to wszystko wolną a nasz trzymają jak w klatce

Mozesz zrobic impreze tak jak Erna. Tobie tez wolno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Co do polityki w Polsce to problem nie leży w tym jaka partia tylko w polskiej mentalności. Jak ktoś coś dobrego zrobi to ludzie przymykają oko na jego machlojki. Ostatnio czytałem komentarz jakiegoś debila, który wychwalał pod niebiosa Kwasniewskich, o których sam Oleksy mówił na jaką skalę kradli. A taki Obajtek, ludzie z jego miejscowości są podzieleni, cis w Pmcinie robił to wolno mu było kombinować. Nawet jak ktoś wejdzie do polityki z dobrymi intencjami to jego żona może mu ględzić ze jest pierdoła, ze inni to się na tym stołku dorobili majątków, więc już dla świetego spokoju zaczyna brać w łapę. Film „drogówka” pokazywał tą mentalność. Ktoś powiedział ze „polskie prawo jest jak płot, tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie a barany będą stać i beczeć”. Jeśli ludzie przestaną tolerować machlojki tak to dopiero będzie szansa na zmianę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok