Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Premier ostrzega: jeśli zakażeń przybędzie, wprowadzimy kolejne restrykcje. Na horyzoncie m.in. prohibicja i rozszerzenie kwarantanny - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Joanna Kuchnicka Maciej Sz mart enty boj fra oszlo Sylwia1807 Remigiusz Kluska Ania Kosinka (2501 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
1 Post
Ania Kosinka
(Aniiiia)
Wiking
Czy jeśli mieszkam z 2 osobami i jestem zameldowana tutaj i dzielimy łazienke i kuchnie to mogę mieć kwarantannę w domu czy muszę w hotelu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tabmoc Al Throm
(joshua)
Wiking
Dokladnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(nivel)
Wiking
Masz sie sluchac bo pojdiesz do konta w calej Europie to samo ,ciekawe jak dlugo ludzie wytrzymaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Podsumowując nici z wyjazdu na święta wielkanocne no chyba że dla kogoś nie ma problemu odsiedzieć kwarantannę na swój koszt w hotelu. Niby jeszcze to nie weszło , ale wprowadzą to tuż przed świętami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
Niestety, czeka Cię hotel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nyga
(Nyga)
Wiking
Na to że ludzie wyjdą na ulicę nie ma co liczyć czy to w Norwegii czy gdziekolwiek indziej. Cały świat poza nielicznymi wyjątkami ma założony kaganiec i nie prędko się to zmieni. W tym roku możemy zapomnieć o świętach (Bożego Narodzenia) w Polsce, bo że na Wielkanoc granice pozostaną zamknięte to pewne jak to, że wypiję dzisiaj 6paka oglądając ligę mistrzów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
G W
(Obcyx)
Wiking
Jak zwykle jakieś cuda robią zamiast zaszczepiać ludzi w pierwszej kolejności w dużych miastach.
Ale to są tumany!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
T C
(tapsk1969)
Wiking
Ciekawe jak to się skończy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ania Kosinka
(Aniiiia)
Wiking
Ale skoro mam miejsce zamieszkania i jestem tutaj na stałe to raczej kwarantanne mam w domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok