Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Łukasz Brzeziński Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy Megip (1349 niezalogowanych)
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
W normalnym kraju ta ustawa pelna niescislosci i wad zostalaby juz na starcie odrzucona przez Trybunal Konstytucyjny,kazda ustawa dotyczaca zmian w kodeksie karnym jest poprzedzana analiza ekspertow,niestety w panstwie z kartonu jaka PiS wespol z konfederacja nam stworzyli liczy sie kasa,kler i wladza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Te przyszłe morderczynie niech najpierw sobie zadadzą pytani co się stało że moja Matka mnie nie wyskrobała . Wasze Matki są prawdziwymi matkami , płakały ze szczęścia jak was urodziły , a teraz płaczą i w grobie się przewracają że takie wyrodne córki i przyszłe morderczynie maja .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -22  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
uldmar napisał:
Te przyszłe morderczynie niech najpierw sobie zadadzą pytani co się stało że moja Matka mnie nie wyskrobała . Wasze Matki są prawdziwymi matkami , płakały ze szczęścia jak was urodziły , a teraz płaczą i w grobie się przewracają że takie wyrodne córki i przyszłe morderczynie maja .



....dewotów co raz więcej....kler zbiera żniwo
...nie dość ,że wierzą w życie nawet przed poczęciem to i w to drugie grobowe a nawet trzecie pozagrobowe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Marek W czy uldmar a może (Maku...) co mnie nie zdziwi.
Ty już się wypowiadałeś na ten temat 29/10/2020 i co (?...) dalej ciemny ogród. Nic nie zrozumiałeś z tego co Ci pisałam... Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje...
Po co kobiety wyszły na ulicę? O co chodzi w tym strajku? Wiesz, czy nie wiesz??
Przypomnę .... kobieta ma urodzić ciężko chore, upośledzone dziecko, które umrze zaraz lub za 20 lat. Zapewnienia o hospicjach dla umierających dzieci, troska o to, by te bezmózgowe, bez oczu, ust, nosa, ze zrośniętymi kończynami, tak potwornie okaleczone, zdeformowane, że nienadające się do opisywania płody np., z zespołem Patau, należy ochrzcić i mieć po nich pamiątki...To są jakieś wynurzenia opętanych szaleńców!! Chcesz zmuszać kobiety do heroizmu?! To ja ci Gratuluję! Cały ten ocean pychy, obłudy, kłamstwa, głupoty, nieuctwa, fanatyzmu i nienawiści... powoduje, że dla mnie jest to okupacja. To nie jest troska a chwyt polityczny... Jak chcesz się czuć współwinny to dalej przestrzegaj tradycji katolickich, które są odpowiedzialne za wprowadzenie do naszej polityki wieków ciemnych...Nie masz prawa uczyć kobiet świętości i moralności... nie masz prawa mówić kobietom co jest dla nich najlepsze... Parafrazując klasyka – zamknij „zdradziecką mordę” i daj nam spokój!
Czołem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Norbert nn
(scopy)
Wiking
Ciekawe ile procent kobiet ma to zwarcie w mózgu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -21  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Norbert nn
Ciekawe ile procent kobiet ma to zwarcie w mózgu?
...

Skretynienie osiąga tu ostatnio jakiś nowy wymiar jakościowy, wypowiedzi, które są kolejnym przekroczeniem granicy ludzkiego pojęcia i rozumu... Nigdy Nie doświadczysz emocji, a na pewno nie doświadczysz tragedii noszenia w sobie dziecka z gwałtu, czy dziecka nieuleczalnie chorego... Każdy z otwartą głową, będzie przeciwny, traktowaniu kobiet jako "suk" do rodzenia kalekich dzieci... A na twojego pytanie, Conchita Wurst... może zadzwoń do znajomych to ci powiedzą ile wyszło kobiet na ulicę, albo wygogluj sobie jak nie oglądasz wiadomości, to zdobędziesz odpowiedź.
Normalności życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok