Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak oszczędzać na przelewach do Polski: najlepsze sposoby wymiany walut - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty Szymon K.... marek zegarek Kasia K boj fra oszlo Ania Malinowska Tommy85 Mariuszowca (1880 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak oszczędzać na przelewach do Polski: najlepsze sposoby wymiany walut
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nyga
(Nyga)
Wiking
Każdy, kto choć trochę siedzi w temacie wie, że najlepsze przelewy oferuje pewna firma zaczynająca się na literę R.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ludzie przekalkulujcie sobie dobrze ...zadne kantory,dla 20 nok strata czasu ,,,DNB np...robisz przelew bezposrednio w zlotowkach...wychodzi dokladnie tyle co w kantorze ...a i bezpiecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof B
(brudi66)
Wiking
Ja obecnie korzystam z apki Azimo juz od kilku lat.I jestem zadowolony .Wysylam korony odrazu pokazuje kalkulator ile będzie na koncie w Polsce.i widzę po ile jest kurs ,czym więcej przelewam tym wiecej podnosi sie kurs wymiany.Za każdy przelew jest tylko 9nok,nie zaleznie od kwoty.Po zarejestrowaniu dostaję sie 100kr na tzw konto a jesli wyślesz zaproszenie do znajomego i on sie zarejestruje podajac twoj kod to oboje dostajecie po 100kr.Np przelewam do pl 2000kr mam ten kod rabatowy na 100kr uzywam go i pokazuje ze odjęto i zostalo 1900 do przelania a i tak liczy jak bysmy przelewali 2 tys.Poprostu odlicza te 100nok od yej kwoty a i tak masz liczona ta kwotę co przelewasz . Także ja nie narzekam przelew wysłany rano jest w Pl o 18:00,zalezy od banku i zaksięgowania i tylko 9 nokza przelew nie jak bank 60 i 3dni idzie oraz po niskim kursie .A tam wszystko jak na talerzu . polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
Revolut i tyle w temacie. Najlepsza aplikacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
Piotr De napisał:
Jaka to ściema z tymi przelewami?!
Otwierasz subkonto w nok w Polsce i wysyłasz bezpośrednio korony na swoje konto. Koszt 60 kr niezależnie od ilości.
A w polszy zamieniasz sobie za darmo w bankowym kantorze. Wtedy kiedy chcesz, kiedy ci pasuje. A kurs np w ipko całkiem przyzwoity.
Naprawdę nikt tego nie wie?

tak wlasnie zrobilem jak piszesz rok temu , wysylalem z mojego banku czyli SB1 do pekao, wysylalem chyba 12 tys kr, po drodze zniknelo 570 kr gdzie ani bank w norwegii ani w polsce nie umial wytlumaczyc gdzie zniknely pieniadze, jeden przerzucal wine na drugiego...teraz wysylam tylko normalnie

co do revoluta dostalem info pare dni temu ze juz nie obsluguja NOK gdyz zmienili siedzibe z UK chyba na litwe...cos w ten desen, nie wiem jak to ma sie do przelewow ale chyba musza 2 razy przewalutowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Ja wysylam przez Transfer24... Przelew w kilka minut... I kosztuje mnie to 5,90 kr... Czasem nieco wiecej jak wyślę ponad 500 kr ale rzadko się to zdarza bo przeważnie wysylam czesto ale niewielkie kwoty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie rozumiem tych kantorków internetowych...pozakładane firemki w rajach podatkowych...sprawdzta czy sa pod nadzorem bankowym...
...ale głupich nie sieja ..oni sie rodzą..i dla nich właśnię powinien powstac specjalny kantor w necie z prowizją 1 nok od przelewu alo nawet 0 prowizji....bo 5 kr robi wrażenie taniego...WASZE PSEUDO ZEROWE OPŁATY UKRYTE SA W PRZEWALUTOWANIU !!!!!!!!.ale to trzeba potrafić przeliczyć do 4 pozycji po przecinku,a i na 5 pozycji po przecinku ,której teoretycznie nie widać zapewne ktos zarabia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Ten post to do mnie...? To Pan nie trafil... Bo zwracam uwage na bezpieczenstwo... Dlatego nie korzystam z firm niezweryfikowanych... I patrze na to czy firma dziala pod nadzorem knfu... Patrze tez na kurs... Patrze tez na oplaty... I jak jest niska to nawet gdzie indziej jak mam nieco wyzszy kurs to jestem na plus... Nie mowiac juz o przelewie w kilka minut a na tym mi najczesciej zalezy jak wysylam pieniadze do Polski... Wole tak niz mam czekac Bog wie ile i zaoszczedzic na tym pol korony nawet jak jest gdzies lepszy kurs...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Ania Malinowska
(AniaMalinowska)
Wiking
W Kantorekspert.pl wymiana zupełnie darmowa. Zawsze szybko i po najlepszym kursie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok