Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Chaos na lotnisku. Pasażerowie czekają na test w wielogodzinnej kolejce - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Marek _B marcin124 Xychu Rafał Zieliński Mariusz844 P z paszkiewicz wishopa (1027 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Chaos na lotnisku. Pasażerowie czekają na test w wielogodzinnej kolejce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Kotkowski
(tomkot73)
Wiking
Ja czekałem do kontroli ok 3 godzin a potem jak zobaczyłem kolejkę do testów to zrezygnowałem i zrobiłem indywidualnie następnego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Yossi
(Yossi)
Wiking
He he na Kasprowy się wchodzi w max 3 godziny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Zawadzki
(gruberto)
Wiking
Identyczna sytuacja wczoraj w Stavanger. 4h czekania. Jedna osoba pobierająca próbki. Długa kolejka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
W Polsce by zarejestrować się do szczepienia 80+ latkowie stali na mrozie kilka godzin i zostali odesłani z kwitkiem , a tu w ciepłej hali popijając kawkę pluja na chaos. Wróćcie do PL i stańcie w kolejce za waszych dziadków , będzie lepszy pożytek. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
marek c
(marino67)
Wiking
Propaganda w NO straszy Polakami i Litwinami ze wirusa przywożą, i juz na nas psy wieszają, a gdy zapytałem kilku norków czyja to wina ,jaki problem jest zamknąć granice jeśli to takie groźne? Bez odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wishopa
(wishopa)
Wiking
Hej. Chciałabym zapytać tych, którzy lecieli samolotem do Norwegii z Polski. Spędzaliście kwarantanne w hotelu kwarantannowym? Dało się to jakoś obejść? Nie mam niestety stałego pobytu, a nie uśmiecha mi się spędzania tylu ODPŁATNYCH DNI w hotelu. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok