Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Krzysztof Makowski napisał:
Preziu dudasz (celowo z małej) jest tak popularny, że na Interii kasują komentarze do całkowitego "O". Taka jest wiarygodność wodza narodu ! Mam screeny jakby co.

...na ilu portalach siejesz ten zamęt????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Krzysztof Makowski)
Wiking
Nikt cię tu nie lubi - / aksloP-ytna akcawelowruk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...za tobą wręcz wszyscy tutaj przepadają
...idż spać nabuzowany oszołomie...chciałeś uświadamiać ,edukować tutaj ludzi a jesteś zwykłym ,,ham.m
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Dokument być wystawiony w języku norweskim, szwedzkim, duńskim, angielskim, francuskim lub niemieckim.
A dlaczego nie w języku polskim skoro jest nas kilka razy więcej w Norwegii niż francuzów czy niemców ale wiadomo POLEN OEST EUROPA dobry przykład jak nas tu traktują do sprzątania kibli, na budowę, do ryb i do zbierania truskawek. pozdro dla potencjalnych hejterów polonorków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pikar napisał:
Dokument być wystawiony w języku norweskim, szwedzkim, duńskim, angielskim, francuskim lub niemieckim.
A dlaczego nie w języku polskim skoro jest nas kilka razy więcej w Norwegii niż francuzów czy niemców ale wiadomo POLEN OEST EUROPA dobry przykład jak nas tu traktują do sprzątania kibli, na budowę, do ryb i do zbierania truskawek. pozdro dla potencjalnych hejterów polonorków



...odpowiedż jest banalna....,,google tłumacz się kłania,,
...spróbuj przetłumaczyć polskie zdanie złożone podrzędnie na język angielski,niemiecki,francuski...,,wyjdą takie farmazony,że az wstyd...
... google traslator połamie sobie zęby na polskiej gramatyce...i celnicy będa mieli za duzo wątpliwości...chyba powszechnie wiadomo,że na granicy nie ma tłumaczy dostępnych 24h
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Następujące osoby nie muszą przedstawiać na granicy zaświadczenia o negatywnym wyniku testu:
- cudzoziemcy mieszkający w Norwegii z pozwoleniem na pobyt lub prawem pobytu

Czyli to praktycznie kazdy kto posiada pozwolenie na prace. Chyba ze urzednik zdecyduje inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
high_octane napisał:
Czyli to praktycznie kazdy kto posiada pozwolenie na prace.
Chyba ze urzednik zdecyduje inaczej.

W NORGE NIE MA POZWOLEŃ NA PRACĘ!
- Są natomiast pozwolenia na pobyt czasowy, stały lub tylko na czas tranzytu.
- Natomiast do 90 dni/trzy miesiące/ można przebywać w Norge jako turysta i wtedy nie obowiązują takie same warunki pobytu jak na czasowym.
- Dlatego też w komunikacie jest takie a nie inne info w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
spidergd
(spidergd)
Wiking
Moi drodzy, wracam do Norwegii 8ego stycznia, mam umowy o prace z agencja przedluzane co miesiac od pazdziernika 2019, czy ja rownież musze robic ten test obowoazkowo w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
spidergd
(spidergd)
Wiking
Na pewno antygenowy test wystarczy z nosogardzieli??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
spidergd napisał:
Na pewno antygenowy test wystarczy z nosogardzieli??
Na pewno!
Skad watpliowsci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok