Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Zastanówcie się, czy to czas na podróże”. W ciągu 7 dni ponad pół tysiąca deportacji na granicy - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo b v konrad.karasinski1@wp.pl monika mojanorwegia Miroman KonkoN Arkadiusz No Don! Kinga Norges Talic (1518 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wiciuuum
(wiciuuum)
Wiking
Pytanie. Chciałem wyjechać do pracy do Norwegii zrobiłem test i wyszło że jestem pozytywny. Mój szef napisał mi że jak wyzdrowieję to mogę wrócić do pracy do Norwegii ale na granicy muszę pokazać wynik tego testu pozytywnego i na podstawie tego wpuszcza mnie do Norwegii i nie będę musiał odbywać kwaranranny. Czy to tak jest jak on twierdzi? czy muszę robić ponownie test w którym będę miał negatywny wynik?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Don!
(Don!)
Wiking
Czy oni powariowali?. Wirusowa choroba o najczęściej łagodnym przebiegu i niskiej śmiertelności nie wymaga tak rygorystycznych ograniczeń praw obywatelskich .Być może mniejszym ryzykiem okaże się przechorowanie covid niż szczepionka o nieznanych powikłaniach odległych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Milion robotników w Norwegii to obcokrajowcy ,ta pani chyba urwała się z choinki i to dawno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Sosnowski
(martim3)
Wiking
Ok, tylko dlaczego Szwedzi którzy tu pracują nie mają kwarantanny jeżdżą co tydzień do domu. To się nazywa rasizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
martim3 napisał:
Ok, tylko dlaczego Szwedzi którzy tu pracują nie mają kwarantanny jeżdżą co tydzień do domu. To się nazywa rasizm.

przeczytaj moze kiedys w encyklopedii znaczenie slowa rasizm, zanim go uzyjesz. Jestes innej rasy, niż Szwedzi, czy Norwegowie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Sosnowski
(martim3)
Wiking
No to proszę oswiec mnie jak to się nazywa?, takie wyróżnianie jednej nacji od drugiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
martim3 napisał:
No to proszę oswiec mnie jak to się nazywa?, takie wyróżnianie jednej nacji od drugiej.

sam sobie podpowiadasz i nie widzisz. Rasa to nie nacja, więc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
To się nazywa dyskryminacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
szymon .xx.
(.xx.)
Wiking
Mam nadzieję ze w hotelach będą duże zniszczenia przez ludzi odbywających kwarantanne, a wtedy może zmienia na to by mozna bylo odbyc kwarantanne przez wskazanie wlasnego adresu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok