Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
robi.carlos
(robi.carlos)
Wiking
Jeżeli jesteś w folkeregisteret to nie musisz.
Możesz sprawdzić tutaj: skatt.skatteetaten.no/web/minfolkeregisterside/
(bostedsadresse)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ala Aaaaa
(basik_77)
Wiking
Tak jestem. Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PawelRozlazly)
Wiking
robi.carlos
Nie robisz sobie zartow? Pytam bo musze leciec do Polski od piatku do niedzieli i nie zdarze (nie chce tez) robic sobie testu/tlumaczyc go itp. w Polsce i nie chcialbym sie zatrzymac na granicy. Pracuje tu 6lat na pelnej umowie, mam swoje mieszkanie, mieszkam sam, moge pracowac z domu, ale dalej sie boje, ze moga sie przyczepic. dzieki z gory za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robi.carlos
(robi.carlos)
Wiking
Paweł
Nie żartuję, dzisiaj przyleciałem, zapytali czy mieszkam tutaj, powiedziałem, że tak, podałem Fødselsnummer i nie było problemów. Jeżeli masz stałe miejsce zamieszkania w Norwegii i jesteś zarejestrowany w folkeregisteret to nie musisz robić testu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PawelRozlazly)
Wiking
Ok. Dzieki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
b v
(black_e39)
Wiking
Norwegia pisze o testach PCR. U nas są testy „ Test PCR na koronawirusa (FRANKD)” oraz „ Test RT-PCR” wiec który należy zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kowalski
(obcy 5)
Wiking
Paweł Rozlazlu daj znać jak juz przylecisz do no. czy nadal nic sie nie zmieniło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Zuza66)
Wiking
Dobry wieczór wszystkim. Bardzo proszę o poradę. Mieszkam w Norwegii rok, przez niesamowitą powolność urzędów + pandemię od roku nie jestem w stanie się zameldować/dostać pozwolenie na pobyt. Mieszkam z narzeczonym, Norwegiem. Czy w sytuacji gdzie nie ma mnie w żadnym norweskim rejestrze po powrocie z np Świąt w Polsce będę musiała odbyć kwarantannę w hotelu?
Moje jedyne dowody na zamieszkanie to nazwisko na skrzynce pocztowej, adres w banku + wstępnie zaakceptowana aplikacja do UDI.
Da się 'na słowo' czy na lotnisku sprawdzają fødselsnummer a jak nie ma to wypad do hotelu/ z powrotem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...czy ty napewno masz norweskiego narzeczonego?
...chłop nie chce pomóc..czy niekumaty?
...chyba ze mu nie zależy żebyś miała tutaj rejestr?
...lub ty chcesz mu zrobić niespodzianke...i załatwić wszystkie dokumenty zeby móc mu się oświadczyć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
obydwa Norwegia uznaje , nie uznaje testu z krwii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok