Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1 Post
Sławek Stach
(SlawekStach)
Wiking
Jak to jest z tym miejscem zamieszkania bo niewiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dobromirspoleczny
(Dobromirspoleczny)
Wiking
Po to żebyś się pytał. Bo jesteś z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(maciasb01)
Wiking
Mam pytanie, dziewczyna przylatuje do mnie jutro rano na dwa tygodnie, czy bada ja obowiązywać te obostrzenia? Nie musi przebywać podczas kwarantanny w hotelu i normalnie wróci. To jest tylko dla tych co przylatuja po 9 listopada. Dobrze rozumiem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robi.carlos
(robi.carlos)
Wiking
Na norweskiej stronie pisze ze zwolnieni są obywatele Norwegii i osoby mieszkające w Norwegii. Nic nie ma stałym pobycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
meldunek to za mało, musi być udi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robi.carlos
(robi.carlos)
Wiking
Jest dokładniejsze wyjaśnienie:

Wymóg negatywnego wyniku testu nie dotyczy :

Obywatele Norwegii
Osoby zamieszkałe w Norwegii z pozwoleniem na pobyt lub prawem pobytu w Norwegii
Osoby, które są bezwzględnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania krytycznych funkcji społecznych lub zaspokajania podstawowych potrzeb ludności, a w przypadku odmowy wjazdu istnieje zagrożenie dla życia i zdrowia
Ludzie w tranzycie
Osoby, które regularnie przyjeżdżają do Norwegii ze Szwecji lub Finlandii w celu podjęcia pracy lub nauki, z wyjątkiem personelu medycznego, który przebywał poza Norwegią dłużej niż siedem dni
Osoby ubiegające się o ochronę (azyl) w Norwegii lub posiadające zezwolenie na pobyt jako uchodźca transferowy (uchodźca kwotowy)
Osoby posiadające zezwolenie na imigrację rodzinną
Osoby, które mogą okazać paszport dyplomatyczny lub służbowy
Osoby, które zostały zaproszone przez władze norweskie do udziału w międzynarodowych negocjacjach lub które są częścią delegacji przybywających do Norwegii zgodnie z międzynarodowymi zobowiązaniami Norwegii
Personel wojskowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz Sobczak
(hydraulik6)
Wiking
musisz mieć stały numer personalny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
zeby wjechac bez zadnych testow musicie miec panowie i panie varig opphold czyli staly pobyt lub paszport norweski
Staly pobyt wcale nie jest trudno uzyskac, jedyny warunek 5 lat w norwegii, udkumentowana praca z 5 lat i jezyk bo to po norwesku jest spotkanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stoczkowska
(Stoczkowska)
Wiking
Chciałabym na Święta Bożego Narodzenia sprowadzić do mnie tatę, czy jest to możliwe w obecnej sytuacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Moja Norwegia to takie Wiadomości w 1 programie tvp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok