Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polski biznesmen uciekł do Norwegii. Prosi o azyl polityczny - Norwegia

Czytali temat:
Jacek M edyta majdanska Marzena D........a Jan Maryjan Miroslaw Kiersznik Kamil Wisniewski Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Dominik St Onty_Ja_Gabriel_3. Arkadiusz No GACEK GACEK Axl (2297 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polski biznesmen uciekł do Norwegii. Prosi o azyl polityczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rado Bogstad
(RadoBogstad)
Wiking
Jeszcze jego tu brakowało!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 48  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Mamy utrzymywać złodziei ?Skandal i obraza dla nas wszystkich którzy tu uczciwie pracuja i place podatki na odarmozjadow !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 55  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
W Polsce na kręcenie wałków mówi się biznes...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
patryk kowal
(patryko2)
Wiking
Norwegia to piękny kraj... pozbiera wszystkie śmieci z całego świata...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
John39
(John39)
Wiking
Do pracy potrzebuja w fabrykach rybnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 45  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
Oby Norwegia przyjęła Zbyszka z otwartymi ramionami, śmiejąc się w twarz tym"niezawisłym" sądom. Kolejny kraj, który uważa że nasze sądy nie są niezawisłe. Przypadek???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MORSY LØRENSKOG .
(hussaria)
Wiking
Ziobro ..... ...... przestań moją rodzinę prześladować.
Hi hi hi hi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
kacper kacprowski
(kacperek1)
Wiking
Do Afryki niech ucieka śmieć jeden. Tam mu azyl dadzą. Albo z rudym u Niemca szparagi zbiera ta truskawa jedna. Patol wielki biznesmen ZLODZIEJ I TYLE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kacperek1 napisał:
Do Afryki niech ucieka śmieć jeden. Tam mu azyl dadzą. Albo z rudym u Niemca szparagi zbiera ta truskawa jedna. Patol wielki biznesmen ZLODZIEJ I TYLE Ciekawi mnie jedno, w tych waszych wypowiedziach, skądinąd trochę i słusznych.
Czy bylibyście dokładnie tak samo wylewni, gdybyście występowali nie pod anonimowymi awatarami a pod prawdziwym zdjęciem oraz nazwiskiem z imieniem.
Tak dokładnie, jak jest na oryginalnych stronach Norweskich gdzie przy standardowej rejestracji trzeba podać swój numer personalny?
Bardzo mnie to ciekawi i to bez żadnych podtekstów personalnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok