Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

10 faktów o polskich emigrantach w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Jan Kowalski Jan Maryjan Wojtek Wojtek Zbigniew Karpinski mart enty kris5 Nauka Transport grzesiek69 Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X Skowron Marcin wrona1975 światowiec (1376 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 10 faktów o polskich emigrantach w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
mathkaczy Kaczy
(mathkaczy)
Wiking
mała reklama InternetowyKantor.pl ? xD kumaci znają jeszcze lepsze kantory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
Tak, tekst to reklama - jest oznaczony jako artykuł sponsorowany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
światowiec
(światowiec)
Redaktor
A po co te koszty. Konto w Polsce a wpłaty i wypłaty NA CAŁYM ŚWIECIE BEZ OPŁAT. Takiego banku szukajcie. Sprawdziłem na Ukrainie i w Rosji (tankowanie paliwa w wielu stacjach) - ŻADNYCH OPŁAT.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
światowiec
(światowiec)
Redaktor
Ciekawi mnie z jakich części Polski są ci polscy "Norwegowie"? Pewnie najwięcej z Podkarpacia i Podlasia, tak jak w USA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kamil75 napisał:
Art tylko po to pisany aby naxiagnac ludzi na ich nie oplacalny kantor, nic a nic nie wychodzi lepiej jak rewolut gdzie nie ma oplat. Może sa też inne firmy
Jeżeli Ty tutaj, faktyczne pisałeś te superlatywy na temat >revolta< to jak na razie, przestaję ciebie "szanować" a miałem naprawdę poważanie na niektóre twoje wypowiedzi.
REVOLT to bank pro putinowskich oligarchów.
Ten bank zarabia nie tyle na oficjalnych prowizjach, co na różnicy w kursach walut niezauważalnie zawyżonych względem innych podmiotów, oferujących taką samą ofertę handlową.
Ponadto, by płacić revoltem i tak w większości zjadaczy chleba, trzeba przelać własną forsę z podstawowego banku, na który wpływa legalna gotówka.
Jak na razie, jest jeszcze mało takich "biznesów" jak twój, którzy wpłacają bezpośrednie wynagrodzenie za usługi na to wątpliwe konto wspierające ROSYJSKI REŻIM. i tak dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Redaktor
Oceny mogą się różnić w zależności od czasu i tematu. Akurat w Covid-19 palma przodownictwa niezbyt chwalebna.
www.aftenposten.no/norge/i/dlO391/reiste...n-av-viruset-til-nor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Nieobecny napisał:
Oceny mogą się różnić w zależności od czasu i tematu. Akurat w Covid-19 palma przodownictwa niezbyt chwalebna.
www.aftenposten.no/norge/i/dlO391/reiste...n-av-viruset-til-nor
W tym przypadku, jesteś gorszy niż zaraza koronaświruska ponieważ reklamujesz portal, który żąda za swoje usługi bezwzględną opłatę.
Info za aftenposten:
"...Wypróbuj Aftenposten przez 30 dni za 1 NOK
Wypróbuj 30 dni za 1 NOK
Powiadomimy Cię przed zakończeniem okresu próbnego .
Subskrypcja jest automatycznie odnawiana od 229 NOK (115 NOK dla osób poniżej 30 lat) co 30 dni.
Zakończ, kiedy chcesz, ale nie później niż 48 godzin przed nowym okresem..."

To jeszcze nie te czasy, by jakikolwiek polaczyna ze mną włącznie, płacił chociaż øre za niemieckiego szmatławca w języku Norge.
Weź się ogarnij.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
O święty gabrielu niektóre portale kaza sobie płacić ale podejrzewać schibsted o proweniencje niemiecka nie uchodzi... W Polsce portali o niemieckiej proweniencji jest więcej ...jak zawsze stary dupek......pozatym place roznym portalom zeby byc na biezaco
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok