Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Seba 1975
(Seba 1975)
Wiking
Witam.
Kochani jutro mam jechać założyć numer konta. Mam umowę o pracę. Nie posiadam paszportu ale słyszałem że na dowód też można. Głównie potrzebuję robić przelewy internetowe na polskie konto bankowe. Które banki biorą niższą prowizje od przelewów i prowadzenia konta. Proszę o pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Pracuję 70 km od Trondheim. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Zalezy ile chcesz wysylac pieniedzy... Ja do Polski robie przelewy przez Transfer24... Place 5,90 NOK za przelew... I jest po kilku minutach w Polsce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
pepoconti napisał:
Zalezy ile chcesz wysylac pieniedzy... Ja do Polski robie przelewy przez Transfer24... Place 5,90 NOK za przelew... I jest po kilku minutach w Polsce...
Dobre sobie opłata za przelew i owszem kusząca, jednak przelicznik walutowy gorszy niż w polskim najgorszym kantorze.
I dlatego też taka tania opłata transferowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Przy takich kwotach jak ja wysylam czyli do 500 NOK kurs w zasadzie nie ma najmniejszego znaczenia... bo i tak wychodzi duzo korzystniej niz przez bank czy kantor... I w kilka minut kasa juz na polskim koncie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Klusek klusek
(Klusek klusek)
Wiking
Witam
Założenie konta w Norwegii na dzień 12.01.2023 jest właściwie nie możliwe . Dokumentacja jakiej żąda bank :
Paszport ,potwierdzenie nadania D numeru lub stałego że smaru ,potwierdzenie z folkeregister adresu zgodnego z zameldowaniem w Norwegii ,umowa o pracę na minimum 6 miesięcy . Ja osobiście mam ich w D. jadę spowrotem do zastanej Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Klusek klusek napisał:
Witam
Założenie konta w Norwegii na dzień 12.01.2023 jest właściwie nie możliwe . Dokumentacja jakiej żąda bank :
Paszport ,potwierdzenie nadania D numeru lub stałego że smaru ,potwierdzenie z folkeregister adresu zgodnego z zameldowaniem w Norwegii ,umowa o pracę na minimum 6 miesięcy . Ja osobiście mam ich w D. jadę spowrotem do zastanej Polski
Praktycznie tak jak napisałeś jest już od dość dawna, a zwłaszcza od czasu regulacji EU dla obcokrajowców w danym państwie. We polandi jest podobnie dla obcokrajowców.
Jak się samemu nie chce, to i się nie da.
To co napisałeś wyżej, to co najwyżej 15-minut, spokojnej pracy w necie na swoich stronach rządowych.
Nie ma niczego za darmo, takie życie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Klusek klusek napisał:
Witam
Założenie konta w Norwegii na dzień 12.01.2023 jest właściwie nie możliwe . Dokumentacja jakiej żąda bank :
Paszport ,potwierdzenie nadania D numeru lub stałego że smaru ,potwierdzenie z folkeregister adresu zgodnego z zameldowaniem w Norwegii ,umowa o pracę na minimum 6 miesięcy . Ja osobiście mam ich w D. jadę spowrotem do zastanej Polski
Praktycznie tak jak napisałeś jest już od dość dawna, a zwłaszcza od czasu regulacji EU dla obcokrajowców w danym państwie. We polandi jest podobnie dla obcokrajowców.
Jak się samemu nie chce, to i się nie da.
To co napisałeś wyżej, to co najwyżej 15-minut, spokojnej pracy w necie na swoich stronach rządowych.
Nie ma niczego za darmo, takie życie.


ico tam, ogarnales sie w koncu ?? masz juz normalna prace czy kaczogrod ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał: ico tam, ogarnales sie w koncu ?? masz juz normalna prace czy kaczogrod ?
A co?
Masz jakiś wakat dla 68-letniego budowlańca z noclegiem.
Że szukając, spamujesz jak troll dość poważy temat.!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał: ico tam, ogarnales sie w koncu ?? masz juz normalna prace czy kaczogrod ?
A co?
Masz jakiś wakat dla 68-letniego budowlańca z noclegiem.
Że szukając, spamujesz jak troll dość poważy temat.!

Gabrys ja do ciebie po ludzku ale jak chcesz mozemy przejsc na inny tor jak Ci tak tego brakuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:Gabrys ja do ciebie po ludzku ale jak chcesz mozemy przejsc na inny tor jak Ci tak tego brakuje Nooo niemoszliffe, naprafdem, to pofyszsze było po lucku, nooo niefieszem .
Gdybyś był normalny na tym forum w Moim kierunku, to nie zaczepiał byś mnie w temacie konta bankowego, tylko napisał na priwa z konkretna ofertą, a tak to tylko dla draki drażnisz się jak wesz ze kotem, ku uciesze innych naiwnych na tym forum.
Niemniej
Miłego Tego Nowego Roku.
Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok