Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zabił 77 osób, chce wyjść na wolność. Breivik żąda zwolnienia warunkowego - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan sztefan anty Miroman idako75 Karla21 adi220 (821 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zabił 77 osób, chce wyjść na wolność. Breivik żąda zwolnienia warunkowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Kościelecki
(jankoscielecki)
Wiking
Erich von Manstein niemiecki feldmaszalek- zbrodniarz wojenny, dostal za zabicie tysiecy ludzi, takze cywilow, stosowania taktyki spalonej ziemi -18 lat wiezienia, po czym zmiejszono mu do 12, ostatecznie odsiedzial 8 lat. Po wyroku byl glownym tworca dzisiejszej bundeswery. Niby dlaczego nad Breivikiem miano by sie znecac bardziej niz Mansteinem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ola1995
(Ola1995)
Wiking
Wysłać bandytę do Kongo celem odbycia resztę kary . Zapomni kim jest i skończy się zabawa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malgorzata123
(Malgorzata123)
Wiking
On jest ofiarą rasizmu w stosunku do białych, wiem, bo przerabiałam to samo uk i w Norwegii. Tyle, że nie strzelam do nikogo. Napierdalali mnie równo jak idiotkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KingaCh
(KingaCh)
Wiking
Oskarża Norwegię o nieludzkie traktowanie a czy mordowanie ludzi jest ludzkie??? Nie powinny mu się należeć żadne prawa, a za to co zrobił powinien dostać dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
Norwegia dala schronienie wielu uchodzcom ale niestety co jest absolutnie chore dala tez azyl terrorystom z ISIS i Rzad o tym wie! Wiedza tez zwykli obywatele. Norwegia tak jak i Szwecja dala im druga szanse. Problem lezy jednak w tym czy Norwegowie chca obcowac na codzien z kims kto zabijal z zimna krwia ludzi. Czy chcialbym jechac z ,,taksiarzem,,np ktory obcinal glowy czy do niedawna wykrzykiwal imie allacha strelajac do kobiet i dzieci innego wyznania. Tu wlasnie spotykamy sie z problemem Breivika. W takim razie powinien On byc wolny!!!!!....tak jak oni! tez powinien dostac druga szanse. Jeden z nich zagrozil, ze jesli Norwegia go wydali pojawia sie ataki terrorystyczne wiec zaszacowal ich i przez wiele lat pozostawal nietkniety. Nie wiem co z nim jest dzisiaj bo po tym co przeczytalem w gazetach odechcialo mi sie wszystkiego. To jednak pokazuje, ze Breivik siedzi nieslusznie! Przetrzymywany przez wlasciwie rasistowski sad ktory jednym odpouszcza a drugich pietnuje. Mowie o tym, ze prawo powinno byc rowne dla wszystkich ale tak nie jest! Nie w liberalnej Norwegii ktora wlasnie zjada swoj wlasny ogon liberalnej poprawnosci politycznej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
io500
(io500)
Wiking
,,na co dzien,, a nie jak napisalem. to jedno a drugie to.... Telewizja dzisiaj (lewa czy prawa) winduje dzisiaj ludzi( i robi z nich idolow, celebrytow ) na ktorych ciazy wiele grzechow przeszlosci. Pewna modelka ktora naciagala ludzi na pieniadze, pewna burdelmama ktora byla sroga i wymagajaca szefowa ,,burdelu,,.I ok jesli tego chcecie ale dlaczego zaden reporter nie chce nawet anonimowo porozmawiac z ,,pracownicami,, ktore jak ta ,,Dama,, sama stwierdzila zapewne Jej nie kochaly i nie kochaja do dzisiaj. Mowiac wprost- nienawidza Ja i tyle. Telewizja promuje jednak kryminal, wypaczenia i zboczenia a jesli uderzysz piescia w stol to staniesz sie homofobem,rasista czy aspolecznym wywrotowcem. Jednak to slepa uliczka i przekonacie sie o tym wczesniej czy pozniej. Wspolwyznawcow tego nowego trendu zje w koncu ich wlasna ,,rewolucja,, .Przekonal sie o tym szef zarzadu Radia Nowy Swiat,,.Jest On idealnym przykladem, ze poprawnosc polityczna zabrnela juz za daleko. Ta rewolucja zje rowniez innych jej wyznawcow. To tylko kwestia czasu. Ja tylko zastanawiam sie co bedzie potem......Jak wybrniecie z tego blednego kola. Jakie frazesy bedziecie sypac i kto za Wami pojdzie. Proponuje ksiazki ,,1984,,czy film ,,Circle,,- wizja wszechobecnej indokrynacji ktora POPROSTU JEST i nie jest to spisek a fakt. ,,Wodny Swiat,,-rozprawa( poparta opracowaniami ) nt zmian klimatycznych, ,,Przedziwna smierc Europy,, ksiazka ukazujaca OBIEKTYWNIE(zeby nie bylo) droge ktora zmierza Europa nie tyle przyjmujaca imigrantow co przejmujaca ich kulture i tradycje i wymowny tytul mowiacy juz wszystko. ,,Ludzkosc poprawiona,,-bez komentarza. Lektura obowiazkowa. To na poczatek jako elementarz wydarzen dzisiejszych i nadchodzacych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok