Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Maximaximus napisał:
Totalna.paranoja.
Rasizm,cynizm.i totalna.samozagłada =tępa norownia

Że rasizm,
że cynizm.
To rozumiem i wcale się temu nie dziwię, dbają o SWOJĄ wolność indywidualną.
Natomiast "samozagłada" czy ty znasz znaczenie tego słowa.
Na dodatek w kierunku Norgów.
Oni przeżyli jako społeczność ponad 400 lat niewoli państwowej dwóch mocarstw, potrafili dostosować swój język do okupantów, ich drewniane budowle w stanie nienaruszonym, mają po 200, 300 a nawet i 400 lat.
Świadomie choć z oporem poddali się Hitlerowi by nie zniszczył fizycznie i materialnie kraju.
Po wojnie Norgi szli do więzienia, za kradzież poniemieckiego mienia dla siebie.
Dlatego do dzisiaj działają sprawnie wszystkie elektrownie wodne i zakłady produkujące deuter/ciężka woda/ i w tym są najlepsi na Tej Ziemi.
Ich Konstytucja w niezmienionej postaci istnieje od 1814 roku.
Ich prawa tworzone są miesiącami i latami, a zmiany tych praw są prawie niewykonywalne jeżeli naruszają swobodę wszystkich obywateli i to bez znaczenia na pochodzenie wiarę i partyjność . /muszą być poparte przez wszystkich w parlamencie / .

To nie polandia gdzie dziecko bolszewików, zmienia prawo w nocy, pisane na kolanie, a w dzień to prawo zaprzecza zdrowemu rozsądkowi i szkodzi całemu polskiemu sortowemu społeczeństwu.
I tak dalej.
To jaka to jest zagłada Norwegii i ich Obywateli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Monika07)
Wiking
Ciekawa jestem jaki jest wskaznik ludzi z corona viruses ktorzy przylecieli z Polski i mieli zrobiony test
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
no i bardzo dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
Fajnie że znasz historię Norwegi tylko szkoda że nie znasz historię Polski i nie masz szacunku do własnego kraju bez względu jaka opcja rządzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(piotrtt)
Wiking
Dzisiaj 1002 zakażonych czyli na zniesienie kwarantanny raczej nie ma szans w tym roku....niestety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(shownomercy66)
Wiking
Brawo RafalC75 , właśnie tak jak piszesz. A na marginesie bardzo bym życzył sobie i innym, żeby Ci wszyscy którzy tak narzekają że im tu źle i mający wygórowane mniemanie o sobie, nie męczyli się więcej i po prostu wyjechali. To będzie korzyść dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
Idealny przykład czego ?Chyba twojej mani wyższości!piszesz że rozumiesz że cynizm i rasizm ale się temu nie dziwisz. A ja myślę że nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem i z tego co Ty napisałeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
Nie ekscytuje się tak bo ci żyłka strzeli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
DariuszD napisał:
Fajnie że znasz historię Norwegi tylko szkoda że nie znasz historię Polski i nie masz szacunku do własnego kraju bez względu jaka opcja rządzi.
Na jakiej podstawie twierdzisz iż ne znam historii polskiej.
I o jaką tą historię chodzi?
Tą prawdziwą czy też tą komunistyczną, pisaną po wojnie na kolanie w nocy.
By rano Trybuna Ludu ogłaszała sensacyjne wiadomości dla robotników z kopalń hut i innych stoczni oraz rolników z PGR-u
Możesz się określić znawco polskiej historii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
PLAN-C napisał:
Gabriel
Szacunek za ten komentarz ! W końcu ktoś ściągnie polakera na ziemie.
Na stronie bitchute jest taki film
"PLANDEMIC : INDOCTORNATION WORLD PREMIERE"
Jeśli obejrzysz do może napisz coś bo jest to w temacie wybuchu infekcji zakażeń pandemii.


Nie będę niczego oglądać, ponieważ swoją wiedzę nie opieram na politycznych szumowinach i politykierach którzy dla zaistnienia w mediach wygadują totalne bzdury dokładnie tak samo jak czarna zaraza z ambon kościelnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok