Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szansa dla zagranicznych pielęgniarek: ruszy program doszkalający dla osób bez norweskiego wykształcenia - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Krzysiek Wyszynski Nauka Transport Onty_Ja_Gabriel_3. Arek358 (859 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Swojak z PL
(Polkrzysiek)
Wiking
Według mnie to norweskie pielęgniarki jeśli chodzi o umiejętności powinny doszkolić się u naszych dziewczyn.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Tak dlugo jak bedzie sie placilo jalmuzne tej grupie zawodowej tak dlugo bedzie deficyt na swiecie ,nie tylko w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Beata Bisiorek)
Wiking
Zgadzam sie w 100%,ze to norweskie pielegniarki powinny podszkolic sie od naszych pielegniarek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
A jakie to umiejetnosci maja nasze dziewczyny ?
Pracujesz z norweskimi pielegniarkami i wiesz czego im brakuje ?

Polkrzysiek napisał:
Według mnie to norweskie pielęgniarki jeśli chodzi o umiejętności powinny doszkolić się u naszych dziewczyn.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
annajs napisał:
A jakie to umiejetnosci maja nasze dziewczyny ?
Pracujesz z norweskimi pielegniarkami i wiesz czego im brakuje ?
Polkrzysiek napisał:
Według mnie to norweskie pielęgniarki jeśli chodzi o umiejętności powinny doszkolić się u naszych dziewczyn.


nie przejmuj sie niektórymi tekstami tu. Taki polkrzysiek chyba nigdy nie lezal w polskim szpitalu, ani w norweskim. Tu na forum jest wielu tymczasowych "Bardów" i piewców polskiej wielkości. Niczym w XVIII wieku tuż przed rozbiorami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dorris
(Dorris)
Wiking
Jestem polska pielegniarka w norwegii... Nie pracuje tu w zawodzie.. Lezalam w szpitalu 2lata temu w pl i w norwegii...Mam porownanie.. Jesli chodzi o sprawy typowo zawodowe,to faktycznie,norweskie moga sie uczyc od polskich...Poza tym fatalnie pobieraja krew.. Wlasciwie malo ktora to naprawde potrafi , gdy sa troche slabsze zyly.. ( Wiekszosc polskich za to,mogla by sie nauczyc od norweskich sposobu podejscia do chorego,grzecznosci,usmiechu.. Ale Pl pielegniarki sa w ojczyznie po prostu przepracowane i wypalone, do tego ta smieszna pensja.. W norge jest pielegniarek,opiekunek i pomocy med.duzo na oddziale,stad nikt sie nie przepracowuje a co za tym idzie czesciej sie usmiecha .-)) No i w NO nikt tam nikogo nie pogania,ze spokojem.. Wszystko w swoim czasie...))))))) Pozdrawiam rodakow .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok