Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Koniec trudnych negocjacji: nie będzie strajku, będą podwyżki - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. Roman k Dariusz W uhl (1108 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koniec trudnych negocjacji: nie będzie strajku, będą podwyżki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
No to zaszaleli z podwyżkami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jack111
(jack111)
Wiking
Czyli jak dobrze liczę podnieśli wynagrodzenie miesięczne około 75 koron No to rzeczywiście było o co walczyć!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...super niech negocjują ...każda korona sie liczy
...chociaż najbardziej pokrzywdzeni są ci co maja średnie stawki ..takie plus minus 220 na godzinę...za 2 lata...to będzie stawka minimalna.....te średnie stawki pracodawcy niechętnie podnoszą...za jakież 7 lat i mnie dogonią...szlak!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jack111 napisał:
Czyli jak dobrze liczę podnieśli wynagrodzenie miesięczne około 75 koron No to rzeczywiście było o co walczyć!


...nie szydż tak nie szydż!
...przecież dla niektórych to ..,,.ćwiortka,, od znajmego przemyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zenon Zenon
(ZenonZenon)
Wiking
Dzięki Bogu po 9 latach i pracy w jednej firmie wyjeżdzam z tego syfu bo juz lepiej nie będzie w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Podwyzki w Norwegii co 10 lat kròlu jak tu żyć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcinws6
(marcinws6)
Wiking
To jakieś 20.6 grosza na godzinę na chwilę obecną więcej. A już myślałem, że takie abstrakcyjne rzeczy to tylko w Polsce. Brawo Wy !!! Jest moc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lewy
(Lewy)
Wiking
Widzę że niektórzy narzekają, że podwyżki są za niskie i że zaraz wyjeżdżają z Norwegii. Popatrzcie co w tym czasie dzieje się w naszej kochanej ojczyźnie - wiekszość ludzie dostała OBNIŻKI pensji ze względu na tarczę antykryzysową, w budżetówce pensje są zamrożone. W Norwegii największa recesja w historii, a mimo to są podwyżki.
Niektórym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ka Pe
(p_k_a_)
Wiking
Z tego co ja rozumiem czytajac norweskie informacje to ta podwyzka wyniesie 1.7% (dla pracownika zarabiajacego 496 200 NOK rocznie to kwota rzedu 8400 NOK) a ze inflacja wynosi aktualnie ok 1.4% to relatywnie do kieszni trafi ok 0.5 NOK na godzine wiecej. Wydaje mi sie, ze nie do konca precyzyjnie zostal napisany ten artykul.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok