Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Nauka Transport Takatamjakas beebee36 (1182 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Xx1 napisał:
Mart enty, bierz ty coś na uspokojenie. Ty jesteś typowym, polskim malkontentem. Rzadko coś od siebie piszesz a tylko krytykujesz innych, ja mógł bym również po tobie jechać po każdym twoim poście, ale brak wrodzonego chamstwa mnie powstrzymuje. Czasami piszę coś dla żartów a ty ciagle bierzesz wszystko tak dosłownie. Logiczne ze nie ma większej połowy a jest ponad połowa, ale brzmi śmieszniej i każdy to rozumie. W Polsce się polepszyło i to jest fakt, czy to by się stało za rządów PO czy PiS to mnie by to tak samo cieszyło. Dla mnie żałośni są ludzie ciagle krytykujący Polskę, wmawiający sobie i innym że jest tam ciagle takie samo dziadostwo jak w czasie ich wyjazdu.


...co za brednie!!!
...Ps. przestań wysyłać żonie i dzieciom pieniądze zarobione w Norwegii* jezeli tu wogóle jesteś?, to szybko zobaczysz jak cie bardzo kochają i jaki jest dobrobyt w Polsce
Ps.2 wg mnie wasze rodziny niespecjalnie nalegają żebyscie wrócili do tego dobrobytu ...im jest taki stan na ręke...macie zarabiać w Norwegii i regularnie robić przelewy...i za często nie bywac w Polsce,żeby żona nie musiała symulować migreny w łóżku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Xx1 napisał:
Mart enty, bierz ty coś na uspokojenie. Ty jesteś typowym, polskim malkontentem. Rzadko coś od siebie piszesz a tylko krytykujesz innych, ja mógł bym również po tobie jechać po każdym twoim poście, ale brak wrodzonego chamstwa mnie powstrzymuje. Czasami piszę coś dla żartów a ty ciagle bierzesz wszystko tak dosłownie. Logiczne ze nie ma większej połowy a jest ponad połowa, ale brzmi śmieszniej i każdy to rozumie. W Polsce się polepszyło i to jest fakt, czy to by się stało za rządów PO czy PiS to mnie by to tak samo cieszyło. Dla mnie żałośni są ludzie ciagle krytykujący Polskę, wmawiający sobie i innym że jest tam ciagle takie samo dziadostwo jak w czasie ich wyjazdu.

To wroc do Polski i wyjdz z forum dla Polakow w Norwegii. To przeciez proste. Wychwalanie wspanialej sytuacji w Pl na takim forum jest trollowaniem. I zadne srodki uspokajajace mi nie pomoga przy zwalczaniu wspomnianego powyzej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ja żyję tu z rodziną i wcale nie mówię ze akurat mi i mojej rodzinie źle się żyje. Nie wyjadę stąd ze względu na dzieci, poza tym Norwegia ma wiele zalet... Gdy idziesz do szpitala czy urzędu w Norwegi zgorzkniała pani z okienka nie popsuje mi humoru na resztę dnia, co niestety w Polsce wciąż może spotkać, bogatszy sąsiad nie będzie mnie poniżał tylko dlatego ze lepiej mu się aktualnie w życiu układa... Co do spraw zawodowych to w Norwegi ciężko o karierę (chyba ze jest się lekarzem) dla ambitnych ludzi, na szczęście dzięki internetowi granice nie są już problemem.
Jestem z mazowieckiego i tam, szczególnie w Warszawie wielu wiedzie się nadzwyczaj dobrze, denerwujące jest to ze często się zachowują jak „nowobogackie buraki”, ale cieszy mnie również ze tym trochę biedniejszym i skromniejszym również się poprawiło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Xx1
...dalej brednie wypisujesz
...z mazowieckiego powiadasz?
...i Warszawa robi na Tobie wrażenie....wysokie budynki,leasingowe fury,mieszkania na kredyt,garnitury...
...to nie jest cała Polska !!!...Gdańsk,Wrocław,Poznań....starówki pełne ludzi, turystów,swiecące słoneczko...
...Może i sie polepszyło troche...500+, ceny wzrosły przecież, policz proporcjonalnie do polskich zarobków i nie tych w stolicy...tylko w Mińsku....Mazowieckim.... albo jeszcze dalej od stolicy ...lubelskie.podlaskie ,małopolskie ...na wsi ,i miasteczkach powiatowych....i pojedż tam na jesieni,zimą a nie latem kiedy swieci słońeczko i wszystko wygląda w kolorze waty cukrowej ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
i dalej do Xx1

...siedzisz tutaj z rodziną,bo w Polsce nie ma dla ciebie dobrze płatnej pracy pozwalajacej utrzymać rodzine...to jest smutna rzeczywistość...i nie zasłaniaj się dziećmi ...bo pewnie chodzą do szkoły....tak?... przypominam ,że wg wiekszości yntelygentów forumowych polski system edukacyjny jest na o wiele wyższym poziomie niz norwewski system....więc....hmmm ..dlaczego edukujesz dzieci tutaj??????...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
i dalej do Xx1
...siedzisz tutaj z rodziną,bo w Polsce nie ma dla ciebie dobrze płatnej pracy pozwalajacej utrzymać rodzine...to jest smutna rzeczywistość...i nie zasłaniaj się dziećmi ...bo pewnie chodzą do szkoły....tak?... przypominam ,że wg wiekszości yntelygentów forumowych polski system edukacyjny jest na o wiele wyższym poziomie niz norwewski system....więc....hmmm ..dlaczego edukujesz dzieci tutaj??????...


I takie to dyskusje z rzecznikami własnej wyobraźni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Boju nie dopowiadaj sobie mojej historii. Z prywatnych spraw nie mam zamiaru ci się publicznie tłumaczyć. Postrzegasz innych ludzi w strasznie negatywnym świetle, słabą masz intuicję czy umiejętność dedukcji bo to co wymyślasz na mój temat daleko od prawdy odbiega. Co do kredytów i leasingow to w no to dopiero jest życie na kredyt...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Wynik pokazał ze nieco większa połowa Polaków popiera rozdawnictwo a ta „lepsza” reszta programy socjalne
Wynik pokazal co pokazal. Czas na wnioski.
Xx1 napisał:
nie ma większej połowy a jest ponad połowa, ale brzmi śmieszniej i każdy to rozumie.
Smieszniej?
Stan jezyka polskiego w mowie i pismie jest bardzo kiepski. Lepiej pisac poprawnie.
Xx1 napisał:
Dla mnie żałośni są ludzie ciagle krytykujący Polskę, wmawiający sobie i innym że jest tam ciagle takie samo dziadostwo jak w czasie ich wyjazdu.
W ogole ciagla krytyka jest zalosna. Przeczytalam ten watek i zadna z osob, ktore epitetujesz nie sa ludzmi ciagle krytukujacymi Polske. Nie wmawiaja przynjamniej tu innym, ze jest tam takie sam dziadowstwo jak w czasie ich wyjazdu.
Fakt jest taki, ze dziadostwo wciaz jest. Znaczenia nie ma zadnego czy jest stare, nowe, inne, lepsze, gorsze. Dziadoswto to dziadowstwo.
Xx1 napisał:
Nie wyjadę stąd ze względu na dzieci
Dlaczego?
Xx1 napisał:

Jestem z mazowieckiego i tam, szczególnie w Warszawie wielu wiedzie się nadzwyczaj dobrze,

Ja jestem z Wlkp. i od kiedy pamietam (przez 30 lat mielismy reperuar rzadzacych wiemy jaki) WIELU w Pniu w Wwie w innych duzych i malych miastach zylo sie nadzwyczaj dobrze. Zasadnicze pytanie brzmi czy nadzwyczaj dobre zycie oznacza dla wszystkich to samo?
Xx1 napisał:
Co do kredytów i leasingow to w no to dopiero jest życie na kredyt...
Bierzesz bo wiesz, ze nie spedzi snu z powiek splata. Jak sam wiesz gdzie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok