Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
17 Postów
Takatamjakas
(Takatamjakas)
Wiking
Onty_ja_gabriel jakiś odnośnik do norweskiej strony? Przeszukałam, ale nie widzę nic takiego. Jeśli możesz się podzielić, będę wdzięczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Onty_ja_gabriel jakiś odnośnik do norweskiej strony? Przeszukałam, ale nie widzę nic takiego. Jeśli możesz się podzielić, będę wdzięczna. Wszystko znajduje się na stronie Lovdata.
Podaję za faceblokiem tam jest nawet po polskiemu.
lovdata.no/dokument/LTI/forskrift/2020-0...-pdeTSHxGh4Le4nGcejA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Takatamjakas
(Takatamjakas)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
Onty_ja_gabriel jakiś odnośnik do norweskiej strony? Przeszukałam, ale nie widzę nic takiego. Jeśli możesz się podzielić, będę wdzięczna. Wszystko znajduje się na stronie Lovdata.
Podaję za faceblokiem tam jest nawet po polskiemu.
lovdata.no/dokument/LTI/forskrift/2020-0...-pdeTSHxGh4Le4nGcejA




Zgryźliwość w zakresie znajomości języka jest niepotrzebna, norweski znam dobrze. Te przepisy są z 7lipca i dotyczą osob, które nie mają adresu zameldowania na terenie Norwegii, a chcą uniknąć kwarantanny, wtedy kuszą zrobić testy. Od 15 lipca kwarantanna jest zniesiona, żadne testy nie są wymagane. Polecam zgłębić temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Takatamjakas napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
Onty_ja_gabriel jakiś odnośnik do norweskiej strony? Przeszukałam, ale nie widzę nic takiego. Jeśli możesz się podzielić, będę wdzięczna. Wszystko znajduje się na stronie Lovdata.
Podaję za faceblokiem tam jest nawet po polskiemu.
lovdata.no/dokument/LTI/forskrift/2020-07-07-1519? fbclid=IwAR2I8w26yMQsJ9yUT0tm7A41akwmcSOEsmRnPM4-pdeTSHxGh4Le4nGcejA

Zgryźliwość w zakresie znajomości języka jest niepotrzebna, norweski znam dobrze. Te przepisy są z 7lipca i dotyczą osob, które nie mają adresu zameldowania na terenie Norwegii, a chcą uniknąć kwarantanny, wtedy kuszą zrobić testy. Od 15 lipca kwarantanna jest zniesiona, żadne testy nie są wymagane. Polecam zgłębić temat.
Również proponuję dokładnie zapoznać się z odnośnikami tam zamieszczonymi.
Możesz podać następną zmianę tego przepisu, gdzie jest zaznaczone iż od 15-Lipca kwarantanna jest zniesiona.
Tylko proszę podać za Lovdatą. inne pisma mnie nie interesują to nie chora polandia gdzie decyzje są pisane w nocy na kolanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Takatamjakas
(Takatamjakas)
Wiking
www.udi.no/viktige-meldinger/endring-i-i...regler-fra-15.-juli/
Udi wystarczy? Zniesienie kwarantanny od 1507. W piątek podano to oficjalnie na konferencji. Reszte polecam zgłębić samemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
www.udi.no/viktige-meldinger/endring-i-i...regler-fra-15.-juli/
Udi wystarczy? Zniesienie kwarantanny od 1507. W piątek podano to oficjalnie na konferencji. Reszte polecam zgłębić samemu.
Cóż zgłębiłem samemu, ze wszystkimi odnośnikami zahaczającymi nawet o Lovdatę.
NIESTETY, chylę czoła, nic dodać nic ująć 16-lipca wracam do Norwegi.
Jak ktoś mieszka w okolicy Moss, Ski, to mogę coś podwieźć.
Dziękuję za cenne info co do strony UDI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agagagaga6666
(Agagagaga6666)
Wiking
Gabryś chyba nie jest na czasie i struga alfę i omegę UDI w zupelnosci wystarczy. Są tam wszystkie info. Nie trzeba robić żadnych testów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agagagaga6666
(Agagagaga6666)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Takatamjakas
(Takatamjakas)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
www.udi.no/viktige-meldinger/endring-i-i...regler-fra-15.-juli/
Udi wystarczy? Zniesienie kwarantanny od 1507. W piątek podano to oficjalnie na konferencji. Reszte polecam zgłębić samemu.
Cóż zgłębiłem samemu, ze wszystkimi odnośnikami zahaczającymi nawet o Lovdatę.
NIESTETY, chylę czoła, nic dodać nic ująć 16-lipca wracam do Norwegi.
Jak ktoś mieszka w okolicy Moss, Ski, to mogę coś podwieźć.
Dziękuję za cenne info co do strony UDI.



I to się ceni..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ktostakifajny
(ktostakifajny)
Wiking
Czy jak popłynę promem z Polski do Szwecji i stamtąd przekroczę granicę Norwegii to odbędzie się to bezproblemowo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok