Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo All_is_well Emil Moderator Grzesiek1988 Monika92 (1445 niezalogowanych)
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Pewnie ze nie chcą do polski, nie chcą już nawet do Norwegi. Były przypadki kiedy to w nocy uciekali do Niemiec. Ale jak im obiecają socjal, mieszkanie i nowy telefon to przyjadą chętnie. Liberalni politycy UE często mówili o relokacji uchodźców, o braku solidarności rządów w Polsce czy na Węgrzech. Poza tym jedź do Warszawy a zobaczysz wielu ciemnoskórych i do tego pracujących. Wielu osiągnęło sukces, pracą. Ostatnio nawet czytałem artykuł o Kurdzie, studencie dziennikarstwa, który ma sieć kebabowni w Polsce, jeszcze inne restauracje i produkcję produktów. Azylanci to inna bajka, oni są bardzo roszczeniowi. Żalił mi się jeden znajomy uchodźca ze w Norwegi musi siedzieć na wynajmie, choć nav płaci a jego bratu w innym kraju UE dali mieszkanie. Zmieni się w Polsce rząd to zaczną się rozmowy, Tusk jest przykładem jaka karierę można zrobić nie myśląc o interesie kraju tylko Niemiec czy Francji, wielu chce ten sukces powtórzyć. Mieliśmy rządy PO wiec wiemy czego się spodziewać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Xx1 napisał:
Pewnie ze nie chcą do polski, nie chcą już nawet do Norwegi. Były przypadki kiedy to w nocy uciekali do Niemiec. Ale jak im obiecają socjal, mieszkanie i nowy telefon to przyjadą chętnie. Liberalni politycy UE często mówili o relokacji uchodźców, o braku solidarności rządów w Polsce czy na Węgrzech. Poza tym jedź do Warszawy a zobaczysz wielu ciemnoskórych i do tego pracujących. Wielu osiągnęło sukces, pracą. Ostatnio nawet czytałem artykuł o Kurdzie, studencie dziennikarstwa, który ma sieć kebabowni w Polsce, jeszcze inne restauracje i produkcję produktów. Azylanci to inna bajka, oni są bardzo roszczeniowi. Żalił mi się jeden znajomy uchodźca ze w Norwegi musi siedzieć na wynajmie, choć nav płaci a jego bratu w innym kraju UE dali mieszkanie. Zmieni się w Polsce rząd to zaczną się rozmowy, Tusk jest przykładem jaka karierę można zrobić nie myśląc o interesie kraju tylko Niemiec czy Francji, wielu chce ten sukces powtórzyć. Mieliśmy rządy PO wiec wiemy czego się spodziewać.

jedyna wada wolnosci jest taka, ze kazdy idiota ma prawo glosu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Dla ciebie każdy kto myśli inaczej to idiota, buc czy pajac... Ja mam szacunek do ludzi myślących inaczej, ponieważ każdego życie inaczej ukształtowało. Ja rozumiem bogatych ludzi z Warszawy i tych, którzy przy nich się bogacą głosujących na PO, rozumiem również tych, którzy mają światopogląd lewicowy (choć tu są partie, które są bardziej lewicowe od PO). Ja po pobycie w Norwegi „nawrocilem się” na socjalizm, ponieważ widzę ze to najlepsza droga do dobrobytu i bezpieczeństwa, co do światopoglądu to zbyt dużo poszukiwałem, doświadczałem i czytałem o życiu duchowym by popierać ateizm, aborcję, eutanazję, itp. Każdy głosuje na partię najbliższą jego sercu i rozumowi, jednak większość ludzi to chorągiewki (ty czy ja głosujemy świadomie), idą za modą, nie mają czasu i ochoty interesować się polityką, dlatego mistrzowie PR mają tu ogromne pole do popisu. Tusk był mistrzem PR a Trzaskowski to dobry uczeń. Taki przykład, w życiu zawodowym najgorsi i najgłupsi ludzie to ci, którzy uważają ze wszystko wiedza a do okola nich są idioci, ci się nigdy nie uczą, są ciagle na tym samym etapie, ich można nazwać idiotami...
W Norwegi na przykład głosuję na prawicę choć nie podoba mi się to co robią z gospodarką, mimo wszystko światopogląd jest dla mnie ważniejszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...marzę o dniu kiedy parlament Europejski wprowadzi obowiązek wypowiadania się w internecie wyłącznie pod prawdziwymi imionami i nazwiskami wraz z aktualnym zdjęciem,żeby było widać kto jest głupi a kto nie...powstrzyma to wielu od komentarzy a może też powróci tzw.,,wstyd,,
...wyeliminuje to troli,lizusów,boty z przestrzeni wirtualnej
...oczywiście jako pierwszy się wyloguję
Ps...wprowadziłbym też obowiązkowe glosowanie w wyborach* w kilku krajach europejskich jest taki nakaz pod karą grzywny za absencje...żeby w końcu była 100 % frekwencja...z góry zakładam,że na świecie jest wiecej delfinów niż ameb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Xx1 napisał:
Dla ciebie każdy kto myśli inaczej to idiota, buc czy pajac... Ja mam szacunek do ludzi myślących inaczej, ponieważ każdego życie inaczej ukształtowało. Ja rozumiem bogatych ludzi z Warszawy i tych, którzy przy nich się bogacą głosujących na PO, rozumiem również tych, którzy mają światopogląd lewicowy (choć tu są partie, które są bardziej lewicowe od PO). Ja po pobycie w Norwegi „nawrocilem się” na socjalizm, ponieważ widzę ze to najlepsza droga do dobrobytu i bezpieczeństwa, co do światopoglądu to zbyt dużo poszukiwałem, doświadczałem i czytałem o życiu duchowym by popierać ateizm, aborcję, eutanazję, itp. Każdy głosuje na partię najbliższą jego sercu i rozumowi, jednak większość ludzi to chorągiewki (ty czy ja głosujemy świadomie), idą za modą, nie mają czasu i ochoty interesować się polityką, dlatego mistrzowie PR mają tu ogromne pole do popisu. Tusk był mistrzem PR a Trzaskowski to dobry uczeń. Taki przykład, w życiu zawodowym najgorsi i najgłupsi ludzie to ci, którzy uważają ze wszystko wiedza a do okola nich są idioci, ci się nigdy nie uczą, są ciagle na tym samym etapie, ich można nazwać idiotami...
W Norwegi na przykład głosuję na prawicę choć nie podoba mi się to co robią z gospodarką, mimo wszystko światopogląd jest dla mnie ważniejszy.

glosujesz swiadomie. Tu poglady lewicowe, tam glosujesz na prawice. Starasz sie wypowiadac teraz bardzo uniwersalnie wypominajac innym bycie choragiewkami. Serio serio???
Bucem, czy pajacem nie jest dla mnie ten, co mysli inaczej, tylko ten, kto niemozebnie pierdoli glupoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Zacznij zmieniać świat od siebie Boju... W internecie jest za dużo świrów, stalkerów by wypowiadać się pod własnym imieniem. Poza tym wielu ludzi tak jak ja prowadzi miedzyinnymi jakieś biznesy internetowe i nikt by nie życzył sobie by jakiś stalker hakował mu biznes czy wizerunek, na który ciężko się pracuje i często wydaje dużo pieniędzy. Po prostu szanujmy się na wzajem tak jak byśmy rozmawiali z sobą w realu, to świadczy o naszej kulturze i dojrzałości. W realu rzadko można spotkać ludzi, którzy obrażają innych na każdym kroku. Co do mody politycznej to po upadku komunizmu, była moda na prawicowość, religijność, każdy kto myślał inaczej był nazywany głupim komuchem itp. AWS przyczyniło się do zmiany tej mody. Są ludzie którzy nie ulegają modzie. Zrozum ze to ze ktoś ma inne poglądy to nie znaczy ze jest głupi, to tylko prymitywna manipulacja liberalnych mediów, która niestety często bywa skuteczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Porównanie do chorągiewek nie jest obraźliwe, po prostu nie każdy musi się znać na polityce, ekonomi, ale w demokracji wszyscy maja prawo głosu. Przekonanie ludzi bez opini często decyduje o sukcesie a marketing w polityce nie jest zabroniony. Brak wiedzy, nie wyrobiona opinia to nie idiotyzm. Nie próbuj dowartościować się w internecie kosztem innych. Ja nie wiem jak wyglada twoje życie w realu, ale ono świadczy o twojej wartości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Zacznij zmieniać świat od siebie Boju...

...???
...nie chce mi się pisać jeszcze raz tego samego...a to był przecież prosty tekst z jasnym przekazem
...powtarzam...wprowadzą moje postulaty a honorowo wyloguję się!
...logiczne posepowanie...nie będzie lub będą zmarginalizowani wulgarni durn.e....moje pisanie nie będzie już potrzebne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok