Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
arkas napisał:
Moja jest prawda i tylko moja nie będę słuchał innych. Twoje jest kłamstwo. Ja mam rację i tylko ja. Jestem mądrzejszy i sprytniejszy od ciebie.


Taka slynna scena z Dnia Swira z 2002 mi sie przypomina. Minelo tyle lat i wciaz to samo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
RafalC75 napisał:
Do miłośników TVP i Ojca dyrektora.
Wypisujecie o wielkich aferach, złodziejstwach i przekrętach które miały miejsce za poprzednich rządów, więc może napiszecie od razu kto za to siedzi? ilu aferzystów i złodziei terazniejszy rząd, który ma wszystkie możliwości (prokuraturę, sądy itp) posadził lub chociaż postawił w stan oskarżenia? hmmm.....
500+ wow!!! dali 500!!!! a że wprowadzili kilkanaście nowych podatków to już cisza (W TYM NA PRODUKTY DLA NAJMŁODSZYCH, SMOCZKI, BUTELKI ITP)
o inflacji nie wspominając....dostajecie 500 oddajecie 1000.
Powiecie, przecież obniżyli wiek emerytalny!!! tylko zapomnieli wam powiedzieć że przez to za max 12 lat już nie będzie emerytur bo nie będzie miał kto na nie robić.... (cały świat podnosi, Polska obniża....)
Pewnie wiecie po co Duda był jakiś czas temu w Norwegi? Załatwiał rynek zbytu na polskie towary, prawda tylko nie cała.... bardzo się starał o to żeby Polacy pracujący w Norwegi płacili podatki też w Polsce na co nie dostał zgody ale tego już tvp nie podała.
Co do różnic w cenach, bezrobocia czy wzrostu płac wcześniej a teraz, polecam fachowe publikacje ekonomiczne a nie wiadomości z tvp.
I na koniec waszym tokiem myślenia, nie piszcie że Polacy w Norwegi są dziwni bo nie głosują na Dudę, tutaj jesteście mniejszością więc to wy jesteście dziwni.


Rafal wprost. Kto powinien byc prezydentem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mira K.
(mira62)
Wiking
łatwo się mądrzyć jak się mieszka w Norge, dzisiaj dużo lepiej żyje się w Polsce niż za PO kiedy nie było pracy bo zakłady były likwidowane bo się nie opłaca. Moje dzieci też wyjechały za rządów PO, nie było w Polsce żadnych perspektyw dla młodych. A Pan Trzaskowski nie może uporać się z problemami Warszawy- niedługo Warszawę zaleją gówna i inne nieczystości, obietnice niepełnione, ale karta LGBT podpisana, a jakże. To jak sobie poradzi z Polską, czarno to widzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Zainteresowanych tym wątkiem odsyłam do wypowiedzi niejakiego mart enty. (poniżej)
Ile razy poniżej użyl słowa „troll” jako argumentu w dyskusji. Lub inaczej: ile razy użyl merytorycznego argumentu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Nieobecny napisał:
Zainteresowanych tym wątkiem odsyłam do wypowiedzi niejakiego mart enty. (poniżej)
Ile razy poniżej użyl słowa „troll” jako argumentu w dyskusji. Lub inaczej: ile razy użyl merytorycznego argumentu?

juz pisalem Tomaszu, ze dyskusje polityczne byly traktowane przeze mnie merytorycznie jakis miesiac temu w podobnych watkach i oprocz merytoryki, takze zwalczalem wtedy trolli kataryniarskich w postaci wolanskiego i innych. Powtarzanie tych samych argumentow tylko dlatego, ze odbedzie sie druga tura jest bocianim klekotem podczas godow. Co mialem powiedziec, to powiedzialem.I z tego co widze, tez chyba zaliczasz sie do tych ameb pytajacych ciagle o kwarantanne, skoro nie potrafiles zrozumiec tego z moich postow. A przynajmniej jednego, w ktorym napisalem to samo wprost wczoraj.
Konta i nowe nicki pojawiajace sie na tym forum wylacznie po to, zeby reklamowac pis powtarzanymi w kolko tymi samymi regulkami SĄ trollami i chocbys nie wiem jak czarowal swoja elokwencja, to tej rzeczywistosci nie zmienisz. Rzeczy trza nazywac po imieniu. A do trolli zadne argumenty nie trafią, bo oni nie sa przeznaczeni do dyskusji merytorycznej, tylko do klepania regulek wlasnie. W roznych watkach. I zasmiecaja tym dzialaniem forum myslac, ze zmienia tym czyjes poglady polityczne, co jest bzdura. I bede takich idiotow zwalczal.Howgh
P.S. zalana gownem Warszawa, czy afery PO to sa argumenty wg. Ciebie? Drzazge w cudzym, a belki w pisowkim oku nie widza? Innych partii tez nie widza, tylko ten duopolol popis? Ze wszyscy co nie z pisu to lewaki? Rozdawnictwo cudzej kasy przez pis nierobom, to nie jest wlasnie lewactwo? Zaznaczam lewactwo, to nie lewicowosc. Z betonem nie da sie rozmawiac, po betonie sie chodzi Tomaszku.
A dwulicowosc dlugopisa, ktory na temat debat mowil co innego w 2015r razem z Szydlo, i byl taki odwazny, a teraz boi sie wystapic gdziekolwiek indziej niz pod parasolem tvp swiadczy o tym, ze jest ni mniej ni wiecej, tylko zwyklym tchorzem bedacym hardym tylko we wlasnej duzej grupie. Nagle amnezja go dopadla i juz mowil, ze on nie moze byc prezydentem wszystkich polakow. Juz nie pamietasz jak lizal dupe wszystkim polakom w 2015? Teraz juz nie wszystkie odbyty mu pasuja. Teraz nieczyste zagrywki w stosunku do Bosaka, ze blisko im itd... A wczesniej gnoil konfe jako opcje rosyjska. Bielan wczoraj podziekowal w tvp za to, ze Bosak zaglosuje na dude. A Bosak wcale tak nie powiedzial. I kto to zdementuje w tvp? NIKT. Bo Bosak nie zostanie tam dopuszczony a tvp nawet nie pierdnie na ten temat. Zlozyl dementi na twitterze, ale ktory mocherowy wyborca pisu czyta twittera? Takie zagrywki i manipulacje pisowskie smierdza bardziej, niz to warszawskie szambo. A teraz wrzucajcie minusiki, bo to sa wasze argumenty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Nie raz każdy z nas widział taka sytuacje jak żona miała dobrego męża, zaradnego, pracowitego i kochającego rodzinę, ale pojawił się narcyz, który był wypoczęty, jedna trzecia dnia spędzał przed lustrem, kolejną na siłowni a resztę poświęcał na szlifowanie bajery. Oczywiście według kobiety mąż był do niczego a narcyz to miłość życia, po krótkim czasie musiała brać nadgodziny by go utrzymywać a później drugi etat. Po dwóch latach wyglądała jak by przybyło jej dziesięć. Ja nawet widziałem jak kobieta zostawiła dyrektora dla żula. Nie ma co liczyć na to ze wybory w większości przypadków są racjonalne... Ludzie często kierują się emocjami, a jak ktoś umie manipulować to przekona wielu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
więc wszystkie ręce na pokład idziemy do wyborów,ostatnio nie miałem możliwości ale teraz nawet by skały pękały,czekam właśnie na liste z konsulatu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Sławek Nowak
(slawek002)
Wiking
więc wszystkie ręce na pokład idziemy do wyborów,ostatnio nie miałem możliwości ale teraz nawet by skały pękały,czekam właśnie na liste z konsulatu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
tu masz Tomaszku merytoryke Kaczynskiego, przyklad, jak sobie strzela w stope


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Wojtkiewicz
(szakal11krakow)
Wiking
Kurcze jak czytam komentarze to szok w trampkach powiem szczeze ze mialem tą przyjemność pracować 4L w krajufiordów i powiem szczeze ze moje doświadczenie to czlowiek traktowany jako potrzebne zło praca po 17 godzin na dobe wyjechałem jak większość za czasów świetności PO realia były takie jako kierowca C+E zarabiałem okoł 3000zł jeżdrząc po Kraju 10-12 tyś KM na miesiąc koszty życia były większe niż obecnie jedzenie idzie z inflacją ale jak Tusek powiedział paliwo może być teraz nawet po 7zł i sumójąc wruciłem otworzyłem swoją firme płace chłopakom w granicach 5-6 tyś zł bo wystarczy małą łyżeczką zarabiać a nie okradać społeczeństwo pozdrawiam Vikingów w wersji PL l.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok