Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Odrzucone zgłoszenia do spisu wyborców i brak pakietów do głosowania: Polonia zgłasza problemy przy organizacji wyborów prezydenckich - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Radoslaw O EWA J Joanna Kuchnicka mart enty MNMN (1203 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Dzisiaj jest 23-ci. Poczta przyszla, ale bez pakietow wyborczych. Mieszkam w Bergen. Prawdopodobnie moj glos nie dotrze na czas. Czy rzadowi zalezy, zeby jak najmniej osob glosowalo ?? Jego lektorat przewaznie mieszka w Polsce. Mysle, ze rzad i jego pracownicy, czyli konsulat maja na s du.....e. Niech facet nie gada, ze wysylali juz 19-go. Jawnie KLAMIE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcinx195 Murarski
(Marcinx195)
Wiking
Ja dostałem swój pakiet dziś. Oczywiście już odesłałem na poczcie ale biorąc pod uwagę ze pakiety maja dojść z powrotem do 26 czerwca to nie wiem czy mój głos jak i wielu innych rodaków będzie wzięty pod uwagę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
God Riff
(God Riff)
Wiking
Jak ktoś wysyła w jednym dniu 14 tys listów i do tego w piątek to normalne, że nie dojdą na czas.Niestety komuś na tym zależy żeby te głosy nie doszły na czas, mam nadzieję, że w drugiej turze przyjdzie pakiet wcześniej to wtedy im głosem podziękuję choćby miałbym głosować na kogoś kto nie jest z mojej bajki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gregri
(Gregri)
Wiking
Sande i Vestfold
Nadal nic Myślę, że wiedzą komu wysłać na czas, a komu w ostatniej chwili !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Lahotron
(Lahotron)
Wiking
Nie przesadzajamy, jak maja wiedziec kto na kogo zaglosuje. W Sandvice dzisiaj doszlo, juz odeslane, czwartek, piatek bedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
NORGEVILK
(NORGEVILK)
Wiking
Również nie dostałam pakietu wyborczego, ani mój chłopak. Mieszkamy pod Oslo nieopodal Lysaker. Wczoraj przyszedł inny list, tymczasem kart do głosowania ani widu, ani słychu. Obydwa nasze wnioski zostały zaakceptowane, i przed 10.05, i przez 16.06. Ręce mi opadają, nasz rząd był jedną z głównych przyczyn dla których zdecydowaliśmy się wyemigrować, i takimi działaniami zniechęcają nas do powrotu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gregri
(Gregri)
Wiking
Pakiety przyszły o 15.00. Szybko wypełniliśmy i na pocztę. Okazało się na poczcie w Sande, że poczta zabrała nadane przesyłki o 14.00 i nie ma już szans na dostarczenie w piątek, nawet jak byśmy pojechali d Drammen. BĘDZIE jutro wycieczka do Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Jak dzieci....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Gregri napisał:
Myślę, że wiedzą komu wysłać na czas, a komu w ostatniej chwili !

Jak to wiedza ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok