Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Mari Dzins
(tlooczeq)
Wiking
Była to odpowiedz do magdzia69
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
magdzia 1109
Bardziej Ty pomyśl logicznie, przecież to napisałam, że Norwegia du.. wypina na polonorków i nie patrzy na nich wcale. Polonorki bu du.. wylizał Norwegowi za darmo a oni itak mają Was gdzieś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Sula
(Sula)
Wiking
ad wolanski hehe polonorki chcą być bardziej norwescy niż sami norwedzy i teraz żeby się wybielić będą mówić, że im to obojętne czy do PL latają czy nie. A na wakacje będą jeździć po fiordach i na Facebook fotki wrzucać, jakie to żałosne buahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
Znając Polaków jeśli nie będzie spisywania po powrocie z kraju w Norwegii ,nikt z rodaków nie spędzi dnia w domu na kwarantannie a z tego co wiem jadąc autem jest tylko informacja ustna od celnika że takowa 10 dniowa ma się odbyć , więc niby w jaki sposób ma to być kontrolowane już w miejscu zamieszkania w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
„Życzliwi” sąsiedzi to najlepsza kontrola... Zresztą nie można myśleć egoistycznie, tylko w końcu musimy się z tym uporać i wrócić do normalności. Na przykład na plażach ludzie nie zachowują dystansu, przez takie podejście możemy się cofnąć do tego co było jeszcze niedawno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
A wy jezcze w wirusa świrusa wierzycie? po tych protestach. w których brało udział dziesiątki tyś. ludzi .."...bo rasizm..." gadacie o plażach, samolotach itp? hahahaha ....ludzie to jednak proste stworzenia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomasz Sz.
(szadziutom1975)
Wiking
marcel bojka piszesz głupoty. Po pierwsze kontrole na granicy przeprowadzane są przez policję rzadko są celnicy którzy sprawdzają tylko co przewozisz bo policję to z reguły nie obchodzi, przy większych autach policja dzwoni po celników. Każda osoba wyjeżdżająca do Norwegii ma rozmowę z policją i oni decydują co masz robić dalej. Osoby które nie mają odpowiednich dokumentów zawracane są z powrotem do Szwecji w przypadku granicy południowej na Svinesundzie i wyżej. Jeżdżę codziennie ze Szwecji do Norwegii do pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcel bojka
(kolo75)
Wiking
W jaki sposób panie mądralo uważa pan że policja spisze 100 proc wjeżdżających do Norwegii ,potem skontroluje ich w domu czy odbywają kwarantanne ? Chyba fantazja cię przerasta ....i strach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Marcel Bojka, niewiele wiesz nt. overvåking. I to jest twój błąd. A tak przy okazji dowiedz się ile kosztuje nieprzestrzeganie kwarantanny w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr G
(piter_990)
Wiking
Witam,

przyjechałem z Polski w piątek w nocy (trasa Niemcy Dania) i również otrzymałem pisemną informacje o 10 dniowej kwarantannie już w Dani, ale po zjeździe z promu każdy pasażer miał rozmowę odnośnie celu przyjazdu i o kwarantannie, która okazuje się nie obowiązuje wszystkich . Jeżeli odwiedzasz swoje dzieci w Polsce to nie masz kwarantanny w NO , zapytałem dwa razy : mieszkam w NO, pracuje na stałe w NO, mam mieszkanie czy dalej nie mam kwarantanny. Odpowiedź była taka sama , najważniejsze dla tej Pani było to że" był Pan odwiedzić swoje dzieci , czyli nie ma Pan kwarantanny" . Dla moich kolegów przyjeżdżających tylko do pracy sezonowej z kontraktem na prace budowlane, również nie nałożono kwarantanny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok