Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Rząd maluje ponury obraz. Wyraźne widmo recesji i bezrobocie największe od 75 lat - Norwegia

Czytali temat:
W Z EWA J Mariusz Kucharski mart enty Tomasz Sz. boj fra oszlo MNMN Kamilo29 bukow 83michal (1012 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Brawo Ty!
A dlaczego mieliby nie dźwignąć tej malowniczej krainy?Są zarąbiście mądrzy, pracowici, punktualni, innowacyjni, przystojni, gospodarni, oszczędni, proekologiczni, mili, przyjaźni, itd, itp,...no są the Best!
Tak jak i Amerykanie.
Tylko jedno mnie dziwi...mianowicie jak tylko trochę słońca się pojawi to rzucają robotę i wystawiają twarze do słońca...i grzeją się jak koty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Lysek Spre
(Pinki07)
Wiking
Postawią kolejne "bramki " i pieniądze się znajdą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Polakom kryzys nie straszny, my w kryzysie pływamy jak ryby w wodzie. Gozej z tymi, którym się wydaje ze ich życie zależy od rządu, nav-u, pracodawcy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Bardziej mi chodziło o kreatywność, o nie liczenie na kogoś tylko na siebie. Kryzys oznacza ze będzie mniej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jack111
(jack111)
Wiking
Czytam od jakiegoś czasu posty na tym forum i często przewijają się wpisy niejakiego polakera. Z perspektywy czasu stwierdzam, że ten osobnik nie powinien był się urodzić Polakiem bo co wpis to pluje jadem na swoich rodaków. Ja się pytam człowieku co z tobą nie tak, co ci winni Polacy że chcą więcej pracowaćzarabiać!!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 32  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
antychryst napisał:
Brawo Ty!
A dlaczego mieliby nie dźwignąć tej malowniczej krainy?Są zarąbiście mądrzy, pracowici, punktualni, innowacyjni, przystojni, gospodarni, oszczędni, proekologiczni, mili, przyjaźni, itd, itp,...no są the Best!
Tak jak i Amerykanie.
Tylko jedno mnie dziwi...mianowicie jak tylko trochę słońca się pojawi to rzucają robotę i wystawiają twarze do słońca...i grzeją się jak koty


Ja znam takich co jak slonce wyjdzie to zaraz na laweczke pod sklepem geesu i piweczko!!A robota nie zajac nie ucieknie.A tacy zarąbiście mądrzy, pracowici, punktualni, innowacyjni, przystojni, gospodarni, oszczędni, proekologiczni, mili, przyjaźni, itd, itp,...no są the Best!RZUC KAMIENIEM MI SIE NAWINELO NA MYSL..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
ewunia200 napisał:
antychryst napisał:
Brawo Ty!
A dlaczego mieliby nie dźwignąć tej malowniczej krainy?Są zarąbiście mądrzy, pracowici, punktualni, innowacyjni, przystojni, gospodarni, oszczędni, proekologiczni, mili, przyjaźni, itd, itp,...no są the Best!
Tak jak i Amerykanie.
Tylko jedno mnie dziwi...mianowicie jak tylko trochę słońca się pojawi to rzucają robotę i wystawiają twarze do słońca...i grzeją się jak koty

Ja znam takich co jak slonce wyjdzie to zaraz na laweczke pod sklepem geesu i piweczko!!A robota nie zajac nie ucieknie.A tacy zarąbiście mądrzy, pracowici, punktualni, innowacyjni, przystojni, gospodarni, oszczędni, proekologiczni, mili, przyjaźni, itd, itp,...no są the Best!RZUC KAMIENIEM MI SIE NAWINELO NA MYSL..


...wulgarni ....zabrakło....
...tzn. obszczymurki spod geesu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok