Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
tiltomek napisał:
Kiedy zostanie przywrócony ruch międzynarodowy?Setki Polaków zostało uwięzionych z dala od swoich bliskich bez mozliwości przylotu. Nie obchodzą nas szkoły, restauracje, kina, obchodzi nas ruch międzynarodowy, do naszych bliskich. Może być w maseczkach, może byc w rekawiczkach,może byc mierzona temperatura na lotniskach- jestem jak najbardziej za. Ale nie będzie mozliwość powrotu do swoich bliskich.

Samochod plus prom plus kwarantanna i jestes w domu.Zadna filozofia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
Kamilo29 napisał:
Sebastian napisał:
Tomasz Tomasz... zawsze pozostaje samochód lub autobus ...tego nie zabroniono, na podróżowanie samolotem już niedługo niewielu będzie stać, więc warto się przyzwyczajać
Niby gdzie jest ku*wa ten autobus co kursuje do PL ? Pi*dolony idioto !
Nie wszyscy przyjechali do NO na całe życie. Mój projekt się skończył 3 tygodnie temu i czekam.


na fejsie od groma ogloszen od przewoznikow,ale to trzeba wyjsc z mojej norwegii i poszukac troszke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(mmalina)
Wiking
Haha
A Ty myślałeś, że ci taxi podstawia pod dom ?

DariuszD napisał:
Ja mam niestety to samo ,napisałem do abasady w Oslo to mi zaproponowali podróż autobusem wiec im podziekowalem slicznie i zaproponowałem aby sami spróbowali tak jechać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kamillo85
(Kamillo85)
Wiking
Autobus do Pl kursuje od ponad miesiąca Wjeżdża na statek i wydadzą ludzi w Gdańsku na dworcu koszt biletu to 1200koron z kabiną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
DariuszD napisał:
Jzaproponowali podróż autobusem wiec im podziekowalem slicznie i zaproponowałem aby sami spróbowali tak jechać .
Z tego co pamietam to jak jest ogromna potrzeba ,nie ma znaczenia dluogsc i jakosc pokonywanej trasy. Zamiast sie zabrac do dzialania to pretensje, marudzenie. Flaki z olejem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
nie pomyslalas ze chodzi mi o cos innego ?no raczej nie bo widać masz spory problem z logicznym mysleniem !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
taxi ?było by fajnie ale az taki naiwny nie jestem ,dlaczego rząd Norweski potrafi organizować nadal powrot swoich obywateli do kraju a nasz nie ?mam na mysli powrot samolotem jak by ktoś nie skumal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

()
Wiking
Polski rząd tez organizował powrót do kraju..... samolotem.
Norweski rząd zaczął sciągać swoich obywateli dużo później.

DariuszD napisał:
taxi ?było by fajnie ale az taki naiwny nie jestem ,dlaczego rząd Norweski potrafi organizować nadal powrot swoich obywateli do kraju a nasz nie ?mam na mysli powrot samolotem jak by ktoś nie skumal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok