Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Plan przywrócenia życia codziennego”: od poniedziałku otwierają wszystkie podstawówki i szkoły średnie - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Kiedy zostanie przywrócony ruch międzynarodowy?Setki Polaków zostało uwięzionych z dala od swoich bliskich bez mozliwości przylotu. Nie obchodzą nas szkoły, restauracje, kina, obchodzi nas ruch międzynarodowy, do naszych bliskich. Może być w maseczkach, może byc w rekawiczkach,może byc mierzona temperatura na lotniskach- jestem jak najbardziej za. Ale nie będzie mozliwość powrotu do swoich bliskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz Tomasz
(tiltomek)
Wiking
Kolejny przemilczany absurd korony wirusa . Prosze przeczytać. motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-p...#iwa_source=worthsee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
michał polak
(pooll)
Wiking
Trzeba było ich nie zostawiać !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Tomasz Tomasz... zawsze pozostaje samochód lub autobus ...tego nie zabroniono, na podróżowanie samolotem już niedługo niewielu będzie stać, więc warto się przyzwyczajać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(mmalina)
Wiking
Tomasz, Tomasz.... czy ty jesteś w wiezieniu ? Przecież granice są otwarte i można jechać do PL i z tego co pamietam to w marcu latał LOT i zabierał chętnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
ty taki glupi się urodziles czy w takcie dorastania twój mozg przestal ewaluować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamilo29
(Kamilo29)
Wiking
Sebastian napisał:
Tomasz Tomasz... zawsze pozostaje samochód lub autobus ...tego nie zabroniono, na podróżowanie samolotem już niedługo niewielu będzie stać, więc warto się przyzwyczajać

Niby gdzie jest ku*wa ten autobus co kursuje do PL ? Pi*dolony idioto !
Nie wszyscy przyjechali do NO na całe życie. Mój projekt się skończył 3 tygodnie temu i czekam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -20  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Kamilo29 napisał:
Sebastian napisał:
Tomasz Tomasz... zawsze pozostaje samochód lub autobus ...tego nie zabroniono, na podróżowanie samolotem już niedługo niewielu będzie stać, więc warto się przyzwyczajać
Niby gdzie jest ku*wa ten autobus co kursuje do PL ? Pi*dolony idioto !
Nie wszyscy przyjechali do NO na całe życie. Mój projekt się skończył 3 tygodnie temu i czekam.


pks oslo sie oglasza na fb. jezdzi cyklicznie do portow w szwecji. Na prom wsiadasz, przeplywasz i dalej komunikacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(DariuszD)
Wiking
Ja mam niestety to samo ,napisałem do abasady w Oslo to mi zaproponowali podróż autobusem wiec im podziekowalem slicznie i zaproponowałem aby sami spróbowali tak jechać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok