Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Sebastian Maszota Mariola G Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo natalia MojaNorwegia Ikett Personalpartner idako75 DziurawaMarysia Ania Ania (3267 niezalogowanych)
21 Postów
PC89
(PC89)
Wiking
Polaker ty weź nick zmień bo hańba! To pol usuń zostaw Asker....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Czepiacie się Polakera i wyzywacie go od patologii jednocześnie prosząc moderatora o usunięcie wpisu bo co? Rzucił swoje spostrzeżenia jak każdy z was xD Patologia swoją drogą to są wypowiedzi krisa w, bo wyzywanie bezpodstawnie ludzi o czymś świadczy, jak się nie nadajesz do normalnej rozmowy to nie korzystaj z internetu i się nie ośmieszaj. Nawet jak się sytuacja pogorszy to również nie zamierzam wracać do pl, a to, że niktorzy nie mogą się doczekać i spekulują, że "polonorki" zawiną z nor świadczy tylko o ich zawiści albo zazdrości bo wiedzą, że nie mają racji i każda informacja o pogorszeniu się sytuacji w nor jest dla nich jak miód. Mi jest dobrze i nie zamierzam wyjeżdżać. To, że mieszkam w nor nie znaczy, że jestem Norwegiem. Ludzie są indywidualnymi jednostkami i tak się ich powinno oceniać, a nie grupować. Jaki macie problem z tą Norwegią? A w sumie to bardziej pasowało by zadać pytanie jaki problem macie ze sobą, że ciągle szukacie takiej dramy i każecie innym wracać wciskając im, że to wy macie rację. Chcecie wracać to droga wolna, ale w takim razie po co siedzicie dalej na tym forum albo dalej w nor?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Sra...e na własny kraj to coś obrzydliwego, nic dziwnego ze niektórzy ludzie tak reagują. „Jechać” po kraju, w którym się mieszka tez nie wypada, Norwegowie wszystkich poza sobą dyskryminują, ale może kiedyś to się zmieni. Nie są jednak tacy źli i znam wielu bardzo w porządku ludzi. Nawet jeśli Norwegia zbiednieje to oni chyba tak bardzo się tym przejmować nie będą, w końcu jeszcze niedawno byli bardzo biednym narodem. Jeśli pojawi się tu bieda to już nie będą tacy łaskawi dla obcokrajowcow, wytedy nawet polonorki po tym jak dostaną kilka razy łomot w ciemnym kącie wrócą do swojego znienawidzonego kraju gdzie tylko biedę klepali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Jasne, że coś obrzydliwego i podzielam zdanie, że nie wypada ani na kraj z którego się pochodzi ani ten w którym się mieszka. Jednak nie widzę w którym momencie to zrobił. Co do łaskawości Norwegów względem obcokrajowców myślę, że to kwestia indywidualna tak samo jak z nastawieniem Polaków czy kogokolwiek do jakiejkolwiek rzeczy, ludzie są różni. Nie spotkałem się akurat z wrogością że strony Norwegów ale rozumiem, że takie sytuacja mogą mieć miejsce. Żyje akurat w takim miejscu, że głównie spotykam się z życzliwością i takie samo nastawienie z siebie staram się wokół rozrzucać. Ciężko mi sobie wyobrazić ten łomot w ciemnym koncie, jeżeli faktycznie niektórzy Norwegowie się tak zachowują to świadczy tylko o ich ograniczonym światopoglądzie, ale tak jak mówię ja się z czymś takim nie spotkałem i raczej czuje się stabilnie tu gdzie jestem więc nie rozważam powrotu, nawet jeżeli kryzys mocno dotknie Norwegię w co trochę wątpię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Nie wiem czy to zauważyliście, ale najbardziej idiotyczne artykuły wychodzą spod ręki niejakiej Moniki Pianowskiej. Proponuję tej pani by przestała pisać takie bzdury a zajęła się tym w czym jest najlepsza, czyli manipulacją łapkami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wystatczy wejść na polskie największe portale i tam można zobaczyć jak wyglada dzisiejsze, polskie dziennikarstwo. Wsadzić kij w mrowisko, straszyć, skłócać, no i standardowo dla zabawy gnoić PiS bo to powoduje ruch, a ruch to oglądanie reklam czyli pieniądze. Ludzie piszą o skłóceniu narodu, to dziennikarze to zrobili, na emocjach dobrze się zarabia.
Co do tych łapek to ten ktoś kto nimi manipuluje ostatnio mi odpuścił. Kiedyś mnie wyśmiali jak o tym wspomniałem, ale pod jednym artykułem miałem prawie 100 plusów a w ciągu godziny zrobiło się około 30 minusów. To sie często powtarzało przez jakiś okres i ten ktoś subtelny w tym nie był. To tylko moderator lub jakiś haker może coś takiego zrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja kiedyś słyszałem od niektórych Norwegów ze Polacy zabierają im prace, ale to byli ludzie słabo wykształceni, niezbyt mądrzy. Jeśli przychodzi bieda to ludzie się zmieniają. Niemcy tez zawsze byli uważani za porządny naród a pokazali co w nich siedziało. Zreszta widać ze Germańskie narody jak już się za coś biorą to traktują to bardzo serio, jak Brevik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
Niejaki" Arno As"...
jesteś ciemny jak "patelnia od spodu",a skąd pochodzisz ciemniaku jak nie z kosmosu?
Bozia cię stworzyła?Ziemię też?Ziemia według ciebie płaska jest ?itd,itp
Skończyłeś chociaż podstawówkę?
Sądząc po składni zdań i ortografii to może ze trzy klasy?
Polska jest dziadem a nie mesjaszem nawiedzony tępaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok