Czytali temat:
Renata Piotrowska mart enty Michał Michał boj fra oszlo noregg Radoslaw . Endriu333 MNMN Emil Moderator (1516 niezalogowanych)
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
@Lewy
Amerykanie tak chronili swoje nierentowne firmy lupkowe, ze w tym miesiacu sprzedaja rope z "zyskiem" -40$. Pomijajac szkodliwosc dla srodowiska takiego wydobycia. Nie pozwolili tym firmom zbankrutowac. Fundusze emerytalne, banki a na koncu podatnik zaliczy strate, kiedy bedzie trzeba ratowac ten sektor. Komunizm i puste polki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Ciężko się to czytało z racji na pisownie ale: Jeżeli Bóg istnieje i faktycznie jest taki boski to jest pozbawiony ego, wyrozumiały i liczy się dla niego dobro i to czy ktoś je w okol szerzy, a jeżeli "wkurza" "go" (bo raczej to nie osoba, a byt lub cokolwiek co ciężko nam pojąć zmysłami jakie mamy) to czy ktoś w niego nie wierzy albo to czy nie chodzi do kościoła i nie oddaje mu czci to znaczy, że wymaga żeby być uwielbianym i ma ego tzn nie jest wcale taki boski lub jest po prostu czymś złym i nie warto tego wyznawać - interpretując Twoje pojęcie Boga i wiary w niego. Nie narzucaj innym swojej religii bo to tylko wiara, nikt nie wie co jest później i niech każdy wierzy w co chce ale zachowa to dla siebie. Kraje piszemy z dużej litery, skoro tak ten akurat ubóstwiasz tym bardziej powinieneś o tym pamiętać. Co do potopu oraz sodomy to chyba nie sądzisz, że opis tych zdarzeń w piśmie jest dosłowny? Mogło się stać wtedy coś czego ludzie nie zrozumieli ze względu na brak wystarczająco rozwiniętej nauki i opisali zjawiska które mogły być naturalnymi jako boskie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Sula swoją drogą dopiero teraz to zauważyłem xd Twoja wypowiedź "lewy sierpowy panu jarkowi" mimo, że napisana jako poprawa poprzedniej to wyrwana z kontekstu tworzy bardzo (nie)fortunne życzenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Endriu333
(Endriu333)
Wiking
Nie wiem ja to w Polsce u nas działa czy firmy dostają ale od sąsiad policjanta który ma mała firme, organizuje urodziny dla dzieci, dmuchane zamki itp.... za duzo dobrego nie uslyszalem o pomocy dla firm tu w Norwegi, dużo kryteria i jeżeli dostanie coś to raczej za wiele tego nie będzie... przypuszczam że działa to i tak u nas w Polsce. Ale za dobrze tu w Norwegi nie widzę gospodarki jeżeli ropa nie pujdzie A raczej tylko spada , a pisanie przez NRK bzdur o tym że ropa idzie do góry po spotkaniach krajów OPEC+ to tylko mydlenie ludziom te różowe okulary.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2965 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo) Online
Maniak
..moherowy trolu idz juz stad!(do arnoass)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
130 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Na temat pakietu antykryzysowego moga cos powiedziec tez strazacy gaszacy najwiekszy Park Narodowy,nasze dziedzictwo i towar rozpoznawalny na swiecie.
Jest tak świetnie pod rządami dobrej zmiany i jasnie panujacego prezydenta, że ludzie tam organizują zrzutkę na straż pożarną bo im się po trzech dniach gaszenia Biebrzańskiego Parku Narodowego fundusze skończyły. Wszyscy nam zazdroszczą dobrej zmiany!
O tym, że będzie susza, wiadomo było już od stycznia. Ale środki na wypadek pożarów, które rząd przyznał Biebrzańskiemu Parkowi Narodowemu wyniosły 150 tys. PLN. Tak, dobrze czytacie, 150 tysięcy dla największego w Polsce parku narodowego.
Państwo z kartonu jest łatwopalne.
Moze polonia tez pomoze?
zrzutka.pl/jsz6ac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram