Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Po zakupach za granicą stracisz zasiłek. Władze będą karać za „wymuszoną” kwarantannę - Norwegia

Czytali temat:
adam hryciuk mart enty adam rak boj fra oszlo natalia MojaNorwegia noregg MNMN Takatamjakas (1036 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
To im idzie jak zwykle w takich kwestiach ekspresowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
No i prawidlowo!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
to nie polaki tak robią tylko normanowie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bajkowyskrzat
(Bajkowyskrzat)
Wiking
Przeraża mnie to jak lekko odbierają nam nasze prawa ,wręcz dyktatorskie zapędy. Piszą że mają nad wszystkim kontrole to prawda ,nad obywatelami i ich dziećmi,a wystarczy na granicy spytać w jakim celu jedziesz?,ponoć granica szczelnie jest obsadzona, mysz się nie prześliźnie.Kontrola teoria! Oczywiście nie powinni wyjeżdżać na przygraniczne zakupy,ale można zastąpić kary na kształcenie tej społeczności.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
I bardzo dobrze. Ja jak jadę do szwedzkiego kalifatu to płace tylko i wyłącznie polską kartą, także mogą mi naskoczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
baster pl napisał:
I bardzo dobrze. Ja jak jadę do szwedzkiego kalifatu to płace tylko i wyłącznie polską kartą, także mogą mi naskoczyć.

...bęcwal. po szaliku by cię poznali
....karta nie ma tu nic do rzeczy....nikt tego nie kontroluje bez podstaw...bajki pleciecie o inwigilacji waszych pustych kont bankowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
baster pl napisał:
I bardzo dobrze. Ja jak jadę do szwedzkiego kalifatu to płace tylko i wyłącznie polską kartą, także mogą mi naskoczyć.Większej bzdury nie czytałem.
Straż Graniczna, nie musi na dobrą sprawę nikogo sprawdzać, a zwłaszcza legitymować fizycznie.
I nie jest ważne czy ktoś jedzie na polskich , czy norweskich "blachach". Ponieważ tak w jedną jak i w drugą stronę każdy przejeżdża przez płatne bramki i to jest najbardziej wiarygodne dla każdej norweskiej administracji.
Mało tego, każdy kto pobiera jakiekolwiek świadczenie w norwegi, jest automatycznie w systemie monitoringu czy mu się podoba czy nie.
Oczywiście, można ten system trochę "oszukać", jadąc jako pasażer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok