Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Jak PIS juz komune wprowadzil. Malych juz nie ma, te duze to w rekach Amerykanow lub strefie no tax zone. Kaczynski byl czescia komunistycznego establishmentu za komuny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
Sula napisał:
[quote]Przy obecnym kursie waluty, Polacy zarabiają 10 tys zł. Ludzie w Polsce zarabiają 6 tys zł. różnica jest nie wielka, nie opłaca się już być w Norwegii.
W Polsce kiedy oboje ludzi pracuje, budżet domowy sięga koło 9 tyś na ręke, po co komuś siedzieć w Norwegii w obcym państwie ?[/quote
dlatego nadal i z pelnym oporem mieszkam w Norwegii bo poki co nie czuje jakiejs specjalnej roznicy..Tu pracuje,mam rodzine,ktora tez pracuje i jakos spoko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
drozdi napisał:
W skrócie to Norwegia „kończy się” bo:
- słaby kurs korony a przez to nie można się wybudować w 5 lat a 7
- okrojony status pendler czyli Norwegia nie chce wybitnym Polakom płacić za to, że raczą tu przyjeżdżać do pracy
- zlikwidowana druga klasa podatkowa czyli grażynki w Polsce muszą po 10 latach bimbania ruszyć tyłek do pracy
- na przestrzeni lat polikwidowano meliny
- Norweskim pracodawcom zbrzydło porozumiewać się angielskim oraz migowym
- kumple z mieszkania nasłuchali się pisowskiej propagandy i wrócili do Polski przez co nie ma w weekendy z kim pić.
...


Swiete slowa !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bartonlini
(bartonlini)
Wiking
EWA J. 10 tys pln w Norwegi Ha ha Ha . A jak ty to policzyła? A zjeść i spać , a rodzinę odwiedzić A do pracy dojechać . to ile to po miesiącu zostaje w skarbonce , bo cos mi sie zdaje ze duzo mnie , przy 150 godz i stawce minimalnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok