Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegia uniknie kryzysu ekonomicznego? Norges Bank obiecuje pomoc - Norwegia

Czytali temat:
Ireneusz Marzec Piotr Marcinkiewicz boj fra oszlo Bogdan Woicechowski Endriu333 Dariusz Krzysztof Miroman Ania Ania mariuszvii (850 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia uniknie kryzysu ekonomicznego? Norges Bank obiecuje pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
Ciekawa jestem krokow Polskiego rzadu,na wypadek krachu gospodarczego wywolanego epidemia koronawirusa.Sadze,ze nie ma sie czego bac,bo gospodarka najlepsza od wielu lat i nic Polakom nie grozi.Tak dzisiaj doczytalam w polskiej prasie i tego sie trzymam jak zaba wody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -25  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
PolAker napisał:
.....
Raczej nie trzymał bym kasy na koncie w tych niby bankach w Polsce.


Acha, to juz wiem dlaczego Tusk przekazal 28,7 mld zlotych polskich uroczej pani Makreli na ratowanie strefy Euro,no i z rozpedu dorzucil jeszcze 5,8 mld zlotych polskich na onkologie.... ?
Nie,nie...mili moi .On dorzucil te pieniazki ..taaaaakk,dokladnie na ratowanie Grecji.
"Efharistume para poli", jak mowia Grecy.
Bo te polskie banki to takie niby,lepsze sa niemieckie i greckie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
A koronka coraz słabsza. Jak zejdzie do 0,35 to chyba dużo ludzi da sobie spokój z Norge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 64  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr z
(piotrsan)
Wiking
Akurat w tym kryzysie Norwegia zbyt nie ucierpi, ponieważ nie posiada przemysłu. Straty spowodowane spadkiem ceny ropy jakoś przeżyją i mają z czego utrzymać armie bezrobotnych na kwarantannie - dodatkowo niskie zagęszczenie ludności spowoduje ze łatwiej będzie panować nad sytuacją. Według mnie to Polska bardziej ucierpi z powodu pandemii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok