Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
halina manka grzegorz kk EWA J Marzena Cynkiel-Kluska Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Miroman Takatamjakas Arek358 Emil Moderator Natalia Ad (1719 niezalogowanych)
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
tomasz k - można polemizować, ale masz rację, sytuacja ze zdrowiem jak również z wszystkim innym to wina samych Polaków. Ich wybory decydują że jest coraz gorzej na każdym kroku, jednorazowe zrywy ( typu WOŚP) nie poprawią sytuacji. Na marginesie gdyby nie akcja Owsiaka to służba zdrowia ... strach pomyśleć. Wbrew pozorom sytuacja w PL idzie pomału w dół, za chwilę będzie ostro w dół. To się dzieje.
Cieszę się że Ci się żyje w PL dobrze. Mi w NO również Naprawdę tak lekkiej pracy , bezstresowej i na luzie w PL nie miałem. A tu mam.
Odnośnie zdrowia, nie ma w PL tak czystego powietrza i czystej wody jak w NO i o tym myslałem mówiąc o zdrowiu, tym co oddychasz i co pijesz jest bardzo ważne. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Odnośnie zdrowia, nie ma w PL tak czystego powietrza i czystej wody jak w NO i o tym myslałem mówiąc o zdrowiu, tym co oddychasz i co pijesz jest bardzo ważne. Pozdrawiam.

Za komuny powietrze było 10 razy bardziej zanieczyszczone niż teraz i jakoś ludzie nie umierali na raka tak masowo jak teraz.Wszystkiemu winna jest chemia w jedzeniu ale o tym powinni informowac lekarze tyle że dla nich każdy pacjent wyleczony to pacjent stracony...Ja sobie kupiłem filtr wody i oczyszczacz powietrza.Zresztą mieszkam w regionie gdzie mało się pali węgla i innych odpadów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Guliver)
Wiking
"Na marginesie gdyby nie akcja Owsiaka to służba zdrowia ... strach pomyśleć". Zawsze mnie zastanawiało jak łatwo mówi się i pisze takie głupoty. Najprostszy wniosek to braki umysłowe, ale to niemożliwe by ktoś wygłaszający takie zdania był po prostu głupi. W 2019 WOSP uzbierało ogromną kwotę 176 milionów zł w tym koszta imprezy. Fundusz NFOZ to 97 miliardów złotych. Teraz użyj kalkulatora w telefonie... i strach cię opuści.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok