Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia naruszyła prawa człowieka. Zapadł wyrok za zabranie Polce syna - Norwegia

Czytali temat:
halina manka grzegorz kk EWA J Marzena Cynkiel-Kluska Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Miroman Takatamjakas Arek358 Emil Moderator Natalia Ad (1722 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia naruszyła prawa człowieka. Zapadł wyrok za zabranie Polce syna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
A korona dziś słabiutko , tylko 0,4219...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -39  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
PolAker nie ma co tak przeżywać.Przemoc w rodzinie jest o wiele bardziej powszechniejsza niż handel.Silna ręka i krzyk to często motywy wychowacze.
Ja bym do Norwegii nigdy nie przyjechał z dzieckiem , bo o tym problemie mówiono
już dawno.Podziwiam rodziców którzy mają odwagę przyjechać tu ze swoimi dziećmi.Jest tyle fajnych krajów w Europie , ale oczywiście w Norwegii najlepsze zarobki...Może teraz zrozumiałeś tą aluzji co do korony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pikar
(pikar)
Wiking
Celowe zagranie zero kontaktu z matką żeby dziecko nie słyszało języka polskiego cel wynarodowienie.
Biedne polaczki zobaczą trochę koron i oczka świecą im się na zielono gotowi matke i ojca sprzedać za trochę siana. Prawda jest taka, że potrzebują was do rodzenia dla nich dzieci na budowę, na najgorszą produkcje no i kobiety do czyszczenia jaśnie panom sraczy czyli do prac, które norki mają w dupie żenua.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
tomasz k - jeśli mieszkasz w NO i nie wysyłasz kasy do PL to kurs korony nie ma znaczenia, tu mieszkasz tu wydajesz. Proste ?

pikar - w NO każda praca jest szanowana i każdy zawód jest potrzebny. Jeśli ty masz z tym jakiś problem to ją zmień i nie lecz swoich kompleksów. Jeśli tego nie doświadczyłeś, pracownicy z PL są szanowani i zatrudniani w wielu zawodach nie tylko murarz, ale i prawnik, lekarz czy doradca .
Co do zabieranych dzieci ... , każda organizacja popełnia błędy, to zależy od ludzi jacy tam pracują ... i jak interpretują zagadnienie. W każdym razie błędy się sporadycznie zdarzają . Ale popatrz , w PL, w tym ,, raju ,, czytasz wiadomości ? Na każdym kroku przemoc w rodzine, często ze skutkiem śmiertelnym, molestowania seksualne oraz gwałty również w rodzinie oraz o zgrozo na parafii ! I co na to powiesz ?? To co lepsze zapobieganie temu procederowi czy godzenie się na to ? Przysłowie ,, mądry Polak po szkodzie,, obowiązuje wciąż ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Black Bird jeśli mieszkasz w NO i nie wysyłasz kasy do PL to kurs korony nie ma znaczenia, tu mieszkasz tu wydajesz. Proste

Uśmiałem się Tu zarabiać i wydawać to to samo co w Polsce zarabiać 3000-5000zł netto i wydawać w Polsce.Tutaj większość facetów robi w budowlance.W Polsce w budowlance 3-5tys zł zarabia się z palcem w du...
Jedyny głębszy sens to zarabiać w Norge i wysyłać do Polski ale przy tym kursie to jest troche śmieszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Blackbird)
Wiking
tomasz k - no chyba że się pracuje w budowlance większość facetów to nie wszyscy, a nie wszyscy pracują w budowlance. I nie wszyscy tak zarabiają.

W tej chwili nie ma sensu mieszkać w Pl, chociażby ze względów zdrowotnych, nie mówiąc o gospodarce, itp, itd. Poczytaj : wyborcza.pl/duzyformat/7,167271,24299494...cuja-w-norwegii.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Black Bird :W tej chwili nie ma sensu mieszkać w Pl, chociażby ze względów zdrowotnych, nie mówiąc o gospodarce

Ja w tej chwili mieszkam w Polsce.Mam w budowlance 5-10tys netto i nie przepracowuje się tak jak w Norge.Ja z farmaceutyki i medycyny konwencjonalnej mało korzystam , wyzdrowiałem jak przestałem częściowo jeść tą chemie ze sklepów.
To że u nas jest taka sytuacja ze zdrowiem to nie wina lekarzy czy szpitali tylko samych Polaków.Wystarczy spojrzeć w marketach co kupują do jedzenia.Do tego dochodzą papierosy i masowo spożywany alkohol no i oczywiście brak ruchu.
Jak ludzie nie zmądrzeją to żaden kraj czy szpital im nie pomoże.W Norwegii
jak masz kasę to możesz korzystać z ich "fachowców" w szpitalach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok