Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Ale słabiutką pamięć masz. Jeszcze nie dawno wspominałem o tym ze mam firmę i ty się tam w komentarzach udzielałaś, jak zwykle krytykowałaś zamiast napisać coś odnoście artykułu. Pomysłów na życie to ja mam aż za dużo. Napisanie komentarza zajmuje minutę a zarejestrowanie czegoś takiego jak te plusy czy minusy ułamek sekundy. Po prostu mózgi niektórych ludzi działają szybciej, szczególnie jeśli ktoś to ćwiczy. Zresztą kobiety maja dużo bardziej podzielną uwagę, wiec nie powinno cię to dziwić. Dla mnie jest to pewnego rodzaju rozrywka, ale tez z naszych komentarzy można się więcej dowiedzieć o życiu Polaków w Norwegi jak z artykułów, wiec te komentarze są często pożyteczne. Pewnie jak większość kobiet oglądasz seriale, ja nie oglądam a w czasie jednego odcinka można napisać komentarzy na cały miesiąc. Jak chcesz się tu z kimś „szarpać” to znajdź dobie tu jakaś koleżankę bo faceci nie są dobrzy w te klocki.
Pamięć mam dobrą, ale pamiętać cię nie chcę. Jesteś męczący.
Piszesz w temacie "Chcą wycofać zasiłki" stąd mój odzew.
P.S. Nie wiem czy jestem jak większość kobiet, ale oglądam serial np "Vikings" - polecam.
Ostatnia rzecz jakiej chcę to się z kimkolwiek szarpać.
Kolegów mam więcej. Są lepsi w moje klocki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Xx1 napisał:
[quote]Gdybys potrafił rozgryźć człowieka przez internet to radził bym ci założyć praktykę psychologiczną, zarobisz miliony. quote]

Czy ktos moglby pomoc w zrozumieniu tego zdania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
A tak wracajac do tematu, to ja osobiscie jestem wielkim przeciwnikiem kontantstøtte.
Wiekszosc kobiet pracuje (na szczescie) i potrzebuje miejsca w przedszkolu, a nie 7500 kr.
Dziecko rowniez potrzebuje socjalizacji z innymi dziecmi - a przedszkole jest w tym niezbedne.

Nie jest jedyna rola kobiety rodzenie i wychowywanie dzieci, jak nie jest jedyna rola mezczyzny utrzymywanie rodziny. Te zasciankowe podzialy sa w dalszym ciagu zywei w Polsce, i np w USA (gdzie kobieta marzy o bogatym ozenku).
Na szczescie kobiety sie zfeminizowaly i patrza inaczej na swiat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
I zapomniales dodac ze do tego przedszkola powinni chodzic z takimi jak ty,aby bylo kogo wodzic na pokuszenie.Zapewne jestes przekonany ze oryginalny jestes.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
noregg napisał:
.Zapewne jestes przekonany ze oryginalny jestes.

Przynajmniej nie pisze sam ze sobą jak ty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
A moze ja lubie pisac z kims inteligentnym? To ci do mozdzka nie przyszlo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok