Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Asikhb napisał:
noregg napisał:
kazac sie stawic zaraz po podanej im dacie powrotu.Swiadczy to tylko i wylacznie o zwyklej zlosliwosci.
Nie złośliwości tylko skutek oszukiwania przez wyjeżdżających.
I tak i nie. wszystko zależy od danego pracownika w NAV.
Od zawsze osoba na chorobowym miała prawo wyjechać do swojego kraju rodzinnego, jednak interpretacja przepisów unijnych, przez większość pracowników NAV była KARYGODNA.
.


Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Przeprosili? To czego jeszcze chciales wiecej? Zeby Cie w ramach zadoscuczynienia na tydziej do høyfjellshotell wyslali, tak jak to w Polsce robia w takich wypadkach? Malkontent, kurde.
Zastanawia mnie rowniez.............. jak dlugo mozna zyc (dobrowolnie) w ciaglym strachu o to ze ktos Toba caly czas za plecami pomiata. Przeciez.............. blizej masochizmu nie da sie dojsc.
Co do przeprosin z NAV.
- Samo, słowne przeproszenie nic prawnie nie daje, natomiast sformułowane na piśmie, daje prawo do złożenia dalszych roszczeń prawnych związanych z mobbingiem, oraz z nieścisłościami związanymi postępowaniem takiej osoby, skutkujących zmniejszeniem naliczanego zasiłku.
Ja wiem, że ty to doskonale wiesz, tylko w swoisty sobie sposób, sprawdzasz moją bystrość.

Co zaś do drugiej części twojej wypowiedzi, to pominę to milczeniem, ponieważ nie do końca, rozumiem tą wypowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
noregg napisał:
Pani to juz podziekujemy.Kobieto lepiej by bylo zebys juz nic wiecej nie pisala no chyba ze w temacie \"szukam kogos na spotkanie przy kawie\".
Nie stac ciebie na jakis inny (najlepiej logiczny i na temat) komentarz?
Ale coz, jak inteligencji brakuje to wychodzi na wierzch jedyna bron machomana - szowinizm i seksizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Komentarz dalem taki jaki dalem i raczej Tobie nic do tego. Zwroc jednak uwage co ta kobitka pisze nie tylko w tym temacie ona przewaznie kasa. A uwierz to nic nie wnosi tak ze spokojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Satan napisał:
1- Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
2- Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
3- Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Adn.1. - Z twojej wypowiedzi jasno wynika iż ten bajzel, jaki jest obecnie w NAV, to nie wina tychże pracowników, tylko TROLLI
Adn.2. - Cóż, każda odpowiedź w tym drażliwym temacie, to tylko subiektywne spostrzeżenie osoby piszącej daną wypowiedź.
Adn.3. - Dokładnie jak wyżej adn.2. bla, bla, bla...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
Przeprosili? To czego jeszcze chciales wiecej? Zeby Cie w ramach zadoscuczynienia na tydziej do høyfjellshotell wyslali, tak jak to w Polsce robia w takich wypadkach? Malkontent, kurde.
Zastanawia mnie rowniez.............. jak dlugo mozna zyc (dobrowolnie) w ciaglym strachu o to ze ktos Toba caly czas za plecami pomiata. Przeciez.............. blizej masochizmu nie da sie dojsc.
Co do przeprosin z NAV.
- Samo, słowne przeproszenie nic prawnie nie daje, natomiast sformułowane na piśmie, daje prawo do złożenia dalszych roszczeń prawnych związanych z mobbingiem, oraz z nieścisłościami związanymi postępowaniem takiej osoby, skutkujących zmniejszeniem naliczanego zasiłku..

Wlasnie Domyslam sie rowniez ze oni Ciebie tam znaja, wiec................. czy ty naprawde uwazasz ich za idiotow?
Ale nie to bylo moim budskap. Istota byl masochizm Jesli NAV jest powodem Twoich wszystkich nieszczesc. to zmien NAV. np. na polski, szwedzki czy escobarski. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
Pomysl. Jestes dobry jako "paragrafrytter" ale zycie nie jest tylko czarno-biale. I wszystko konczy sie frustracja. Twoja! Droga otwarta
I
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Satan napisał:
1- Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
2- Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
3- Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Adn.1. - Z twojej wypowiedzi jasno wynika iż ten bajzel, jaki jest obecnie w NAV, to nie wina tychże pracowników, tylko TROLLI
Adn.2. - Cóż, każda odpowiedź w tym drażliwym temacie, to tylko subiektywne spostrzeżenie osoby piszącej daną wypowiedź.
Adn.3. - Dokładnie jak wyżej adn.2. bla, bla, bla...


Gabrys, jestes malkontent i szukasz dziury w calym.
Stosuj sie do zasady "Cogito ergo sum" pewnego mysliciela.
"Dubito, ergo cogito, ergo sum" jest rowniez bardzo popularne wsrod nas wiesniakow ( w mojej wsi).

Do roboty, myslenie nie boli, a moze nawet przyniesc dobre rezultaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Satan napisał:
1- Interpretacja przepisow unijnych w NAV jest odgorna i kazdy pracownik musi sie stosowac do owych odgornych wytycznych.
2- Zlosliwosc urzednikow, coz - tutaj wiekszosc polakow ma swoje wlasne polskie zdanie. Nie da sie zalatwic sprawy - to jest zlosliwosc danego urzednika.
3- Co do NAV - ogromna machina po reformie. Duza wymiana pracownikow, to i duze bledy sie pojawiaja.
Zawsze mozna przeslac serviceklage, albo zadzwonic (napisac) i poprosic o rozmowe z przelozonym. To podobniez czyni cuda.
Adn.1. - Z twojej wypowiedzi jasno wynika iż ten bajzel, jaki jest obecnie w NAV, to nie wina tychże pracowników, tylko TROLLI
Adn.2. - Cóż, każda odpowiedź w tym drażliwym temacie, to tylko subiektywne spostrzeżenie osoby piszącej daną wypowiedź.
Adn.3. - Dokładnie jak wyżej adn.2. bla, bla, bla...

Gabrys, jestes malkontent i szukasz dziury w calym.
Stosuj sie do zasady \"Cogito ergo sum\" pewnego mysliciela.
\"Dubito, ergo cogito, ergo sum\" jest rowniez bardzo popularne wsrod nas wiesniakow ( w mojej wsi).
Do roboty, myslenie nie boli, a moze nawet przyniesc dobre rezultaty.


Widzialws kiedys myslacego malkontenta??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
noregg napisał:
Komentarz dalem taki jaki dalem i raczej Tobie nic do tego. Zwroc jednak uwage co ta kobitka pisze nie tylko w tym temacie ona przewaznie kasa. A uwierz to nic nie wnosi tak ze spokojnie

Ja się temu gościowi chyba naprawdę kojarzę z tą "złośliwą" babą z Nav.
To nie byłam ja chłopcze. Nie wszystkie robiły, robią i będą tobie na złość robiły. Nie bójkaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ja cie zolza nie nazwalem nawet nie masz .pojecia jak bym cie nazwal.A poza tym nie masz zielonego pojecia o co w tym wszystkim przynajmniej mi chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok