Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uderzył stewarda w twarz. Zamiast nad fiordy trafił do izby wytrzeźwień - Norwegia

Czytali temat:
Elizabet S EWA J Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo żubr12 Miroman MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad (716 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uderzył stewarda w twarz. Zamiast nad fiordy trafił do izby wytrzeźwień
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Zawsze w Gdansku. Jakies pechowe to lotnisko, jesli chodzi o pijaczkow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Sławek S.
(grucha_brd)
Wiking
Jak widzę takich ochlapusów na lotnisku to wstyd mi się przyznać że jestem Polakiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 54  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Kiedy doczekamy czasów gdzie przed wejściem na pokład będzie alkomat, gdzie będzie całkowity zakaz spożywania alkoholu wysokoprocętowego na pokładzie, gdzie ludzie "wychowani w oborze" agresywni, mający problemy z używkami będą mieli całkowity zakaz kożystania z komunikacji lotniczej.
Niema nic bardziej bulwersującego niż 2 godziny z jakimś "nabzdrynganym burakiem" gdzie stewardesy są bez silne.
Podróż ma być przyjemna, a wysłuchiwanie "Jaśków" o tym gdzie to nie robią i ile to nie zarabiają i wiecznie budujących jest niestety męcząca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok