Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...analiza prawie spiskowa
...brakuje jeszcze kogoś ,który by mieszkał na wodzie albo latał balonem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Ktoś kiedyś podejrzewał ze jest tu jedna osoba, która ma kilka kont i rozdwojenie jaźni. Często pisze sam ze sobą na forum. Tymi osobowościami miały być między innymi Cham (jako szef), boj fra oszlo, satan, PolAker i jeszcze ktoś tam. Podkreślam ze to nie moja opinia, osobiście uważam ze chłopaki choć maja podobne poglądy to zupełnie inaczej piszą. Gdyby to była prawda to najśmieszniejsze jest to ze jeden mieszka w Oslo, drugi na wsi, trzeci pewnie w jakimś miasteczku... To by była jazda, mieć rozdwojenie osobowości i każda mieszkała by w innym miejscu
A ja? Podejrzany profil z imieniem i nazwiskiem ( ściągam gacie do kostek w "internetach" ) jako kobieta. Śmierdzi. Może My to Ja ? Albo On?
Cham + boj + satan + Polaker + AsikHb = ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
napisał:
Xx1 napisał:
Ktoś kiedyś podejrzewał ze jest tu jedna osoba, która ma kilka kont i rozdwojenie jaźni. Często pisze sam ze sobą na forum. Tymi osobowościami miały być między innymi Cham (jako szef), boj fra oszlo, satan, PolAker i jeszcze ktoś tam. Podkreślam ze to nie moja opinia, osobiście uważam ze chłopaki choć maja podobne poglądy to zupełnie inaczej piszą. Gdyby to była prawda to najśmieszniejsze jest to ze jeden mieszka w Oslo, drugi na wsi, trzeci pewnie w jakimś miasteczku... To by była jazda, mieć rozdwojenie osobowości i każda mieszkała by w innym miejscu
A ja? Podejrzany profil z imieniem i nazwiskiem ( ściągam gacie do kostek w \"internetach\" ) jako kobieta. Śmierdzi. Może My to Ja ? Albo On?
Cham + boj + satan + Polaker + AsikHb = ?
\

...może specjaliści od ropy,tesli,kantorów,wyngla zajmą się zagadką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
No ja na tym portalu sie dowiaduje,ze mam męża Sebastiana.. ,ktorego osobiscie nawet nie znam buhahahahaha! chwilami ze smiechu leże i nie wierze..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja wiem, pół mojego słowa by ci wystarczyło by wiedzieć o mnie więcej niż ja sam. Oj gdyby wszyscy na świecie byli takimi nieomylnym geniuszami jak ty to żyli byśmy w raju...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
No ja na tym portalu sie dowiaduje,ze mam męża Sebastiana.. ,ktorego osobiscie nawet nie znam buhahahahaha! chwilami ze smiechu leże i nie wierze..
Szkoda, że nie dowiadujesz się czegoś więcej. Ale to tylko twoja strata.
Nie leż! Działaj! Pół roku temu już tobie to radziłam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
napisał:
No ja na tym portalu sie dowiaduje,ze mam męża Sebastiana.. ,ktorego osobiscie nawet nie znam buhahahahaha! chwilami ze smiechu leże i nie wierze..
Szkoda, że nie dowiadujesz się czegoś więcej. Ale to tylko twoja strata.
Nie leż! Działaj! Pół roku temu już tobie to radziłam...

A bede wlasnie leżec bo tak mi sie wlasnie podoba ta cala ozdoba..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:
Xx1 napisał:
Ja Chama nie obgaduje tylko przez chwile podejrzewałem ze mart enty to Cham, ale teraz sobie przypominam ze był tu ktoś o innym nicku i ciagle pisał do mnie: fakty, fakty, fakty...
Kim jesteś Chamie? Chamem? chamem? A może kimś lub Kimś z innym nickiem?
Nawet ja się pogubiłam w rozważaniach kolegi z którego cytat powyżej.


Tak wiec, wyjasnijmy zagadke Nie mozna przeciez trzymac ludzi w niepewnosci!
Wedlug konspiracyjnej teori xxx jestem szefem. Pelen podziwu dla wnikliwosci pana xxx przyznaje mu racje. Jestem szefem, i to nie byle jakim bo.......szefem samego siebie
A poza tym to jestem Chamem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bodys napisał:

no co jak co, ale to juz bylo chamskie

O Tobie zapomniałam przepraszam! Ty to niby My.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Hm................ a mozna sie rozdwoic na 5? (a propos rozdwojenia jazni)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok