Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Nie kolor skóry nie religia ale zachłanność i gonitwa za chęcią władzy zrobią z ludzi wrogów moja żona nie mówi po Polsku ale pokochała Polske
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
jurijgagarin napisał:
Nie kolor skóry nie religia ale zachłanność i gonitwa za chęcią władzy zrobią z ludzi wrogów moja żona nie mówi po Polsku ale pokochała Polske
Do wrogości wystarczy zwykle odmienne zdanie.
P.S. Do czego odnosi się wypowiedź?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ja Chama nie obgaduje tylko przez chwile podejrzewałem ze mart enty to Cham, ale teraz sobie przypominam ze był tu ktoś o innym nicku i ciagle pisał do mnie: fakty, fakty, fakty... Ale skąd te fakty brać? Cytować Biblię, w która nie każdy wierzy, przytaczać innych autorów, z których żaden nie jest obiektywny, powoływać się na badania naukowe, które nie zawsze są trafne? Fakty to chyba tylko to co widzimy na własne oczy o ile jesteśmy zdrowi.
Co do PiSu to przede wszystkim jest to partia, która wywodzi się z podobnego środowiska co PO tylko w PO było więcej postkomunistów jak Olechowski a od jednego zgniłego jabłka gniją inne. PiS mogło pójść w takim samym kierunku wiele razy, może nie poszło bo kot prezesa nie jest wymagający a u innych polityków żony marudzą „ale z ciebie fajtłapa inni korzystają, mają...”
Tu jest potwierdzenie ze to było podobne środowisko, pierwsza partia Kaczyńskich, porozumienie centrum „Deklarację programową PC podpisało kilka formacji, w tym chadeków, ludowców i liberałów. Byli wśród nich także - co dziś wydaje się nie do pomyślenia - Donald Tusk i Jan Krzysztof Bielecki.

PC domagało się szybszych zmian ustrojowych. Apelowało o zasadnicze reformy gospodarcze, rozpoczęcie debaty na temat kierunków zmian konstytucyjnych, ale przede wszystkim domagało się przerwania kadencji Sejmu kontraktowego i szybkiego rozpisania nowych wyborów - parlamentarnych i prezydenckich. Porozumienie Centrum popierało kandydaturę Lecha Wałęsy na prezydenta.”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...cuś tu brzydko pachnie
...rzadko tu bywam ostatnio, ale
...dziwnym zbiegiem okoliczności 2 postacie są zawsze o tej samej porze i nadają jak za okupacji z ukrytej radiostacji
...a mianowicie
...cham i satan
...klepią co prawda zupełnie inaczej...może dla niepoznaki
...jakby wracali z roboty o tej samej porze
...albo to 2 szwagry są
...czyli 2 szwagry wracające z tej samej budowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...cuś tu brzydko pachnie


Tylko błagam Cię nie puszczaj pawia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bodys napisał:
[quote]Asikhb napisał:
[quote]bojfraoszlo napisał:
...cuś tu brzydko pachnie

Tylko błagam Cię nie puszczaj pawia... [/quote
ta ilość trzykropków mogłaby świadczyć o tym, że na pawia się zanosi. Ale robi co może żeby się wstrzymać [/quote]


...na tym forum wymiotuje
...po każdej
...chałturze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Moze wyjasnie dla jasnosci sprawy:
Kazdy polozony regips.... swietuje wpisem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Ja Chama nie obgaduje tylko przez chwile podejrzewałem ze mart enty to Cham, ale teraz sobie przypominam ze był tu ktoś o innym nicku i ciagle pisał do mnie: fakty, fakty, fakty...

Kim jesteś Chamie? Chamem? chamem? A może kimś lub Kimś z innym nickiem?
Nawet ja się pogubiłam w rozważaniach kolegi z którego cytat powyżej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
cham napisał:
Moze wyjasnie dla jasnosci sprawy:
Kazdy polozony regips.... swietuje wpisem!


...a satan go przykręca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Ktoś kiedyś podejrzewał ze jest tu jedna osoba, która ma kilka kont i rozdwojenie jaźni. Często pisze sam ze sobą na forum. Tymi osobowościami miały być między innymi Cham (jako szef), boj fra oszlo, satan, PolAker i jeszcze ktoś tam. Podkreślam ze to nie moja opinia, osobiście uważam ze chłopaki choć maja podobne poglądy to zupełnie inaczej piszą. Gdyby to była prawda to najśmieszniejsze jest to ze jeden mieszka w Oslo, drugi na wsi, trzeci pewnie w jakimś miasteczku... To by była jazda, mieć rozdwojenie osobowości i każda mieszkała by w innym miejscu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok