Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród.
Nie damy pogrześć mowy,
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep piastowy.
Nie damy, by nas gnębił wróg.
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy ducha,
Aż się rozpadnie w proch i pył
Krzyżacka zawierucha.
Twierdzą nam będzie każdy próg.
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił,
Orężny wstanie hufiec nasz,
Duch będzie nam hetmanił.
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg.
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg

Nie damy miana Polski zgnieść.
Nie pójdziem żywo w trumnę.
Za Polski imię za jej cześć
podnosim czoło dumnie.
Odzyska ziemię dziadów wnuk!
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Może i nie jesteśmy idealną nacją, ale każdy ma szansę się doskonalić, wystarczy tylko chcieć... Ostatnio Polacy wykonali „ogromny skok” i oby nasza głupota nie sprowadziła nas znów do tego co było wcześniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja jeśli za coś się biorę to zawsze pozostawiam konkurencję daleko w tyle głównie dlatego ze ciagle mi się wydaje ze jeszcze dużo mi brakuje do perfekcji. U innych widzę ich mocne strony i chce od każdego nauczyć się tego co umie najlepiej. Osiągnąłem to w kilku zawodach. Z tego co zauważyłem ludzie, którzy maja się za idealnych i lepszych od innych nie rozwijają się. Jestem raczej typowym Polakiem ponieważ my Polacy ciagle mamy kompleksy i chcemy dorównać innym, nie zauważamy ze w wielu kwestiach wyprzedziliśmy innych.
Nauka i religia się nie wykluczają. Garstka ludzi wie ze istnieje życie duchowe a reszcie pozostaje wierzyć co nie znaczy ze ci piersi są lepsi, dla nich życie jest trudniejsze.
Ty po prostu bądź sobą a innym pozostaje tylko dążyć do tego by być jak ty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Mi twoje wypowiedzi „zalatują kolegą chamem” chociaż jak na razie jak na chama za mało w nich popisywania się norweskim, wyszukanym słownictwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
„Cham” to jest jeden z forumowiczów, skoro jesteś tu od dawna to na bank to wiesz. Ja uważam ze w necie powinna obowiązywać jakaś kultura, powinnismy z sobą rozmawiać tak jakbyśmy rozmawiali w realu. Ciężko spotkać kogoś tak głupiego kto by w realu obrażał dwa razy większego gościa. Nie obrażaj ludzi ponieważ nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, a na podstawie kilku postów nie jesteś w stanie nikogo ocenić, możesz nawet nie poznać kogoś z kim będziesz przez wiele lat. Ogólnie omijam ludzi, którzy gardzą innymi bo są toksyczni, na szczęście nie spotykam ich zbyt często.
Nauka zajmuje się kwestiami materialnymi a religia niematerialnymi. Według mnie nauka pokazuje jak świat jest genialnie przemyślany i ze nie stworzył się przypadkowo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Interesowałem się polityka mając już 14 lat, czytałem gazety i nawet przez chwile wierzyłem takim oszustom jak Balcerowicz. Po jakimś czasie dojrzałem, spojrzałem obiektywnie na rezultaty ich poczynań a były one katastrofalne. By wierzyć naszej opozycji trzeba właśnie nie czytać, nie interesować się tym co było lub po prostu wywodzić się z tego środowiska. Ja lubię czytać, w jednej książce pewnego neuropsychiatrycznym czytałem o różnych typach mózgów, jest na przykład taki, który karmi się tym ze kogoś wyprowadzi z równowagi, przez to podnosi sobie poziom dopaminy. Krytyka dla krytyki, ocenianie ludzi na podstawie kilku zdań, to jest dopiero głupota!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Bo z tymi ksiazkami to jest tak. Nie wystarczy ksiazek czytac, trzeba jeszcze rozumiec co sie przeczytalo. To jednak nie zawsze jest oczywiste ze tak sie dzieje
A do tego Pana co tak po chamsku chama obgaduje:
Nie ma wyszukanych slow po norwesku i innemu. Sa slowa ktore sie rozumie albo nie rozumie.
No i moze latwiej byloby sie odnosic nie do chama a do tego co cham pisze ?
Ale z jednym trzeba sie zgodzic. Cham ma bardzo brzydki i nieznosny zwyczaj trzymania sie tematu w rozmowie. Obrzydliwosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Ja wszystkim debatujacym tutaj proponuje przeczytanie ksiazki "Omgitt av idioter", napisana przez Thomas Erikson.
I wbrew pozorom nie traktuje ta ksiazka o idiotach....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Hehe..latwo Ci mowic. Czarnego, satanskiego typu tam nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok