Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Utrata polskich dokumentów w Norwegii: to musisz wiedzieć - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Andrzej Kuczyński Zbigniew Karpinski mart enty Josef Satan Endriu333 Onty_Ja_Gabriel_3. Oliwia CC Emil Moderator Natalia Ad Tomasz Wójtowicz (797 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Utrata polskich dokumentów w Norwegii: to musisz wiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Nie wiem czy na wsi u polakera, u mnie, czy u kogokolwiek kto zamieszkał w nor "wiedzą, że jesteśmy norwegami", na pewno za to każdy wie, że jesteś ograniczonym gburem który nie potrafi uszanować innego podejścia do życia niż swoje własne. To nie Ty niedawno pisałeś, że norwedzy są rasistami? Teraz sam używasz słowa murzyn jako wyzwiska. Właśnie dlatego nigdy nie chce wracać, najlepiej wyzywać innych i oskarżyć o lenistwo, rasizm, oszustwa itp, a potem dawać przykład bycia porządnym i otwartym człowiekiem tu na forum. Musisz mieć niezłe kompleksy i niską samoocenę, bo coś mi mówi, że o określenia których uzyles sam się boisz. Co za różnica jakiej ktoś jest narodowości, jednak wstyd mi za ludzi którzy tak reprezentują Polaków, bo mimo takich ludzi którzy krzyczą najgłośniej i najłatwiej z nimi zidentyfikować jakąś grupę społeczną czy narodowość, to jest też nas dużo normalnych osób. Nie podoba Ci się w nor to nie przyjeżdżaj, nie przyjeżdżasz to nie pisz, bo to forum dla "Polaków w Norwegii", a nie "Polaków w Polsce ktorzy chcą wtracić coś mądrego ale w sumie to nie wiedzą co bo nigdy nie mieli okazji".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Juz sie martwie, ze nie wiem o co sie klocicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Josef już spieszę z wyjaśnieniem. Zirytowal mnie post osoby niżej (który został usunięty) - stąd odpowiedź. W poscie zawarte były jedynie wyzwiska od pseudonorwegow, piesków na smyczy czy murzynow, oraz przytyki do życia na wsi (kierowane do Polakera), tak jakby było jakieś gorsze w oczach osoby która to pisała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Drapakpilot napisał:
Josef już spieszę z wyjaśnieniem. Zirytowal mnie post osoby niżej (który został usunięty) - stąd odpowiedź. W poscie zawarte były jedynie wyzwiska od pseudonorwegow, piesków na smyczy czy murzynow, oraz przytyki do życia na wsi (kierowane do Polakera), tak jakby było jakieś gorsze w oczach osoby która to pisała.

Dzieki, uspokoiles moje i tak juz stargane nerwy. Lubie wiedziec co piszczy w trawie i dorzucic moje dwa øre!
Pierwszy sort lubi swoje frustracje wylewac na forum, tak bylo (podobniez) od zarania tego forum.
PS - ja tez mieszkam sobie na wsi. I bardzo sobie to chwale.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok