Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
halina manka marzena szuminska mart enty Kasia K boj fra oszlo Endriu333 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy Arkadiusz Kołodziejczak Przemysław Mikołaj Emil Moderator Natalia Ad Hanna25691 (2752 niezalogowanych)
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon) Online
Wiking
Odpowiedź do GG. Mnie zarzucasz brednie sam bredząc. Czy choć jedną moją tezę podważyłeś ?, nie , nie odniosłeś się do niczego bo to niestety prawda o Polakach, sam zaś tworzysz mity. Idąc twoim tokiem rozumowania, jesteś niewolnikiem w Norwegii, to skoro tak to dlaczego jeszcze tu jesteś i nie wróciłeś do Polski pisuarowaej ??. Na resztę twojego tekstu trudno mi odpowiedzieć bo to splot bzdur , niczym nie popartych faktów. natomiast jeśli chodzi o europosłów , to sa przedstawiciele poszczególnych państw członkowskich i mają przede wszystkim dbać o najlepsze dobro Unii Europejskiej !!!!!!! a nie swoich macierzystych krajów. I mają obowiazek wskazywać na wszystko złe co się w poszczególnych krajach dzieje niezgodnie z traktatem unijnym !!!! Trzeba rozumieć sens UE a nie widzieć tylko czubek swego nosa. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Panie Nowak, zalecam mniej TVNu oglądać lub relanium.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon) Online
Wiking
Ja w przeciwieństwie do Xx1 nie muszę słuchać wyroczni z TVPkura by mieć wiedzę bo ją po prostu mam, wystarczającą by obiektywnie ocenić parszywą zmianę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mira K.
(mira62)
Wiking
Mieszkają i pracują zupełnie w innych realiach niż w Polsce, nie wiedzą jak teraz żyje się w Polsce i nie bardzo wiedzą jak głosować. W większości za super rządów PO wyjechali z kraju bo było tak "super", nie było pracy, nie było piniędzy, a teraz głosują na Koalicję. I dlatego osoby mieszkające na stałe poza granicami Polski nie powinny mieć prawa głosu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Filemon napisał:
Ja w przeciwieństwie do Xx1 nie muszę słuchać wyroczni z TVPkura by mieć wiedzę bo ją po prostu mam, wystarczającą by obiektywnie ocenić parszywą zmianę.
E tam............... Bzdury gadasz Xx1 to bardzo znany i ceniony mysliciel, ktorego konkluzje sa czesto cytowane jako argumentacja na znanych swiatowych forach ekonomicznych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok